Sorum var Zayıflamam gerek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatya46 tarafından oluşturulan Zayıflamam gerek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zayıflamam gerek
Konbuyu başlatan Papatya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hamileliğimin 7.ayındayım da doktorum bir kaç kilo vermem gerektiğini söyledi. 70 ile hamile kaldım şu an 77 kiloyum aranızda diyet yapan var mı neler uyguladınız. Doktor ekmeği hamur işini kes biraz dedi aksilik gibi canım da hamur işi istiyor ve asitli şeyler kola gazoz istiyor
Canım doktorun dediklerini uygulamalisın hamur işi yağlı yemeklerden hazır paket gıdalardan yememelisin ekmek olarak doktorum bana tam buğdayı ekmeği söyledi 😍❤️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamileliğimin 7.ayındayım da doktorum bir kaç kilo vermem gerektiğini söyledi. 70 ile hamile kaldım şu an 77 kiloyum aranızda diyet yapan var mı neler uyguladınız. Doktor ekmeği hamur işini kes biraz dedi aksilik gibi canım da hamur işi istiyor ve asitli şeyler kola gazoz istiyor
Canim zararlı olan herşeyi kesiceksin biliyorsundur zararlıları ondan sonra kilo alımın yavaşlar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum doktorun zaten sana yememen gerekenleri söylemis bu tür seylerden uzak dur kizartma yagli seyler tuz bunlari hayatından bi nebze olsun cikart kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aslında fazla kilo almamışsın canım 7 kilo almışsın yani normal işte diyet yapmana gerek yok

Tüm sayfalar yüklendi.