Zinco damla acil yardim kullanan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kasım Anneleri kategorisinde Atlasin annesi tarafından oluşturulan Zinco damla acil yardim kullanan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,462 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kasım Anneleri
Konu Başlığı Zinco damla acil yardim kullanan anneler
Konbuyu başlatan Atlasin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasin annesi

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kuzenimin tavsiyesi ile aldım yüzünde 3.10 yaş arası yazıyor diye vermeye korktum canım sonra doktora bebeğimi götürdüğümde damlayı gösterdim günde 5 damla verebilirsin bı sıkıntı olmaz biz bunu yeni doğan bebeklere veriyoruz dedi bende şimdi günde 5 damla kullanıyorum canim
Sagol cnm alali 4 gun oldu bnde korktum vermeye peki ise yariyormu

Sagol cnm alali 4 gun oldu bnde korktum vermeye peki ise yariyormu
Bende yaradı canım ama ayriyeten bide metsil veriyorum onu da doktor yazdı canım günde 1 kere 5 damla Zinco veriyorum ....günde 2.3 kez de 8er damla metsil veriyorum .bebeğim uyuyunca 3 dk sonra ayağını karnına çekip ikinip ikinip ağlıyordu çok şükür şimdi geçti canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30 ml’lik şişelerde bağırsaklarda oluşan gazın hızlı bir şekilde dışarı atılmasını sağlayan renkli sıvıdır. Bu damlanın rengi pembe ve homojen bir yapısı vardır, viskoz sıvı olarak tanımlanır. Gaz giderici ilaç grubuna dahildir. Bebeklerde ve çocuklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Birçok çocuk doktoru yenidoğan bebeklere bu damlayı önermektedir. Bağırsaklarda oluşan sorunları giderdiği içinde müthiş bir rahatlatma etkisi de vardır. Kullanmayanların denemesi gereken bir ilaçtır.

Buda diğer kullandığım canım doktor bana metsil günde 4 kez yazmıştı ama ben gaz problemi geçince 2.3 kez veriyorum

Ekli dosyalar

• 1641952995823..jpg
    1641952995823..jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 105
  • 1641953010953..jpg
    1641953010953..jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim bebegimin gaz sorunu icin bugun zinco damla aldim ama sisenin ustunde 3 ve 10yas gurubu cocuklar için yaziyor bnm bebegim 2 aylik napmaliyim kararsiz kaldim cogu bebek anneleride övüyor napsamki🤔
Canım diğer çocuklarıma hep kullandım bitkisel bir gaz damlası gönül rahatlığı ile kullan tavsiye ederim hiçbir zararı yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar