Zor durumdayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan Zor durumdayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,949 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zor durumdayım
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

SBA

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar eşim önceki gün grip oldum dedi ertesi gün uyandığında geçti grinin terlemek iyi geldi dedi bugün işe gitti işyerindekilere toplu korona testi yapılmış eşim pozitif çıktı. Bende bugün annemlere geldim haberim yoktu az önce aradı söyledi şok oldum arkadaşlar 3 aylık hamileyim bebeğime bir şey olur mu annemle babam aşılandı 1.doz aşılarını oldular onlara bulaşır mı lütfen yardımcı olun

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Inşaallah bulasmamistir canim gecmis olsun Rabbim acil sifanizi versin insaallah
Merhaba hanımlar eşim önceki gün grip oldum dedi ertesi gün uyandığında geçti grinin terlemek iyi geldi dedi bugün işe gitti işyerindekilere toplu korona testi yapılmış eşim pozitif çıktı. Bende bugün annemlere geldim haberim yoktu az önce aradı söyledi şok oldum arkadaşlar 3 aylık hamileyim bebeğime bir şey olur mu annemle babam aşılandı 1.doz aşılarını oldular onlara bulaşır mı lütfen yardımcı olun

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bulaşmamıştır cnm korkma bnm eşimde olmştu Bna bulaşmadı

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Bulaşmamıştır cnm korkma bnm eşimde olmştu Bna bulaşmadı
İnşallah 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşaallah canim rabbim yardimcin olsun egerki olduysanda tez zamnda atlatirsin inşaallah
İnşallah ben kendim için değil bebeğim için endişeliyim ona birşey olmasından korkuyorum 3 aydır düsşük tehlikesi var diye sürekli yattım yediğime içtiğime dikkat ettim inşallah sadece üşütmüşümdür 🤲

Hemdem

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah ben kendim için değil bebeğim için endişeliyim ona birşey olmasından korkuyorum 3 aydır düsşük tehlikesi var diye sürekli yattım yediğime içtiğime dikkat ettim inşallah sadece üşütmüşümdür 🤲
Canım çok geçmiş olsun bu durumlarda elimizden tek gelen dua eğer Kur'an okuyabilirsen şifa ayetlerini oku yada dinle Abese suresi 20.ayetide okuyup mealine bakarsan çok rahatlarsın eminim ❤

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Sana da mı bulaşmış ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar