1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,078 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Galactago ga diye bir damla var süt artırıcı bende yeni başladım ama çok etkisi olduğu söyleniyor istersen Dr sor başla bol sütün olsun inşallah
Bı sorayım canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında kusuyorsa doyuyordur canım fazlasını çıkarıyordur ağlaması açlıktan değildir belki gaz sancısı vardır mamalar çok gaz yapar benimde kızım küçükken hep ağlarken ağzını açarak sol tarafina doğru ağlardi sonra doktora götürdüm sürekli ağlıyor diye özellikle de geceleri kulağı ağrıyor mus doktor şurup ve damla verdi ondan sonra kesildi alamasi sen takip et seni de emiyorsa doyuyordur bence
Beni emmiyor canım. Olanı sağıp şişe ile veriyorum oda bütün günün ki 25 ml anca cikiyor

Bende kızıma mama verdim ama ilk 2 ay 25 ml sonra aydan aya artirdim 60ml 120 ml çok fazla bence ilk önce emzir sonra 25ml dn mama ver kuzum 120 ml benm kizim 6 aylik Ken felan içiyordum ayrica mama ölçüleri genellikle hiç emmiyen çocuklar için geçerli
Hiç emmiyor ki zaten canım bı günlük bütün sütum 25 ml anca hep mama iciyor

Kizlar doğum yapalı 3 hafta oldu sütum yok 25 ml anca çıkıyor günde 😔 mama veriyorum sma 1.2 hafta 60 ml verdim bı verişte şimdi doymuyor 90 veriyorum gene doymuyor mamanın yüzünde 3.4 hafta arası 120 ml yazıyor 120 verincede kusuyor internette de mamalarla ilgili 1. Ay 60 ml yazıyor ben çok mu fazla veriyorum ama mamanın yüzünde öyle yazıyor bide 60 la falan hayatta doymuyor ağlıyor ağzını açıyor emecek gibi nolur yardım edin tecrübeli anneler
Canım o 3 4 ay arası 120 ml ben 3 ay 6 günlük 120 bazen 180 veriyorum

Yarin sağlık ocağına gidicem canım bı beslenme tablosu için seninki emiyor mu ama

Fotoğraf göndermedim canım sma mama beslenme tablosuna baksana bı orda öyle yazıyor ama şimdi 120 vermiyorum zaten 3 kez verdim ama bianda vermedim hepsini 90 bı yarım saat sonra 30 bı vermiştim .şimdi hep 60 2.3 saat sonra 90 bı veriyorum 60.90 veriyorum şuan çok mu acaba diye korkudan düşürdüm düşürünce de iyice uyumuyor aç gibi aranıyor agliyor

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğum yapalı 3 hafta oldu sütum yok 25 ml anca çıkıyor günde 😔 mama veriyorum sma 1.2 hafta 60 ml verdim bı verişte şimdi doymuyor 90 veriyorum gene doymuyor mamanın yüzünde 3.4 hafta arası 120 ml yazıyor 120 verincede kusuyor internette de mamalarla ilgili 1. Ay 60 ml yazıyor ben çok mu fazla veriyorum ama mamanın yüzünde öyle yazıyor bide 60 la falan hayatta doymuyor ağlıyor ağzını açıyor emecek gibi nolur yardım edin tecrübeli anneler
Kutunun arkasında yaziyo kaç haftalık bebeğe kaç CC verilir diye ben tam ölçüsünde vermiyorum mamadan sonra beni emsin diye bizimki inat emmek istemiyo useniyo çünkü

Kutunun arkasında yaziyo kaç haftalık bebeğe kaç CC verilir diye ben tam ölçüsünde vermiyorum mamadan sonra beni emsin diye bizimki inat emmek istemiyo useniyo çünkü
Canım mamada 120 yazıyor du sma kullanıyordum ama şimdi onu bıraktım kabızlık ve gaz yapınca şimdi Aptamil kullaniyorum onda 90 ml ikinci ayda 120 yazıyor biz de 34 günlük olduk bir ay bitti yani ama gene de 90 veriyorum ama iki saat zor durduruyorum 2 saaate bı veriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar