1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,095 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 aylik bebegim ne kadar mama vermeliyim
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Doktora bı sorayım olmassa canım süt yok işte canım çok az damla damla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok kötüyüm nasıl artar süt acaba rezene falan aldım iciyorum
Süt emzırmekle artar canım ne kadar emdi beyine o kadar sinyal gider sut uretmesı İcin sık sık emzır emdıkce daha cok gelecek goreceksın rezene ic bol sıvı tuket sıcak corba hosaf ic canım emzır doymazsa o zaman mama ver

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Doktora bı sorayım olmassa canım süt yok işte canım çok az damla damla

Çok kötüyüm nasıl artar süt acaba rezene falan aldım iciyorum
Bol su iç tahin helvası üzüm ye ve en önemlisi bebeğini emzirirken stress yapma mutlu ol bebeğini ne kadar severek emzirirsen annelik hormonların daha fazla çalışır ve sütün artar bebeğini göğsüne yatır tenine temas etsin ve sütün az olsamda emsin

Süt emzırmekle artar canım ne kadar emdi beyine o kadar sinyal gider sut uretmesı İcin sık sık emzır emdıkce daha cok gelecek goreceksın rezene ic bol sıvı tuket sıcak corba hosaf ic canım emzır doymazsa o zaman mama ver
Tamam canım

Bol su iç tahin helvası üzüm ye ve en önemlisi bebeğini emzirirken stress yapma mutlu ol bebeğini ne kadar severek emzirirsen annelik hormonların daha fazla çalışır ve sütün artar bebeğini göğsüne yatır tenine temas etsin ve sütün az olsamda emsin
Tamam canım inşallah gelir

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende şimdi 60 veriyorum kendi sütum yok doymayinca 30 daha veriyorum
Gogusunu sagma canım sagarsan hem az gelir hemde azalır bebegım emmesıyle bı degil sagmak sık sık emzır sen cogalacak sutun dısını sık 2 gun emzirmeyi dene goreceksın mama kolayına gelmesin basta kurtarıcı ama sonra sıkıntısını cok cekersın sutun Az bile olsa emzır dogru pozisyonda agızına kahverengi gelecek sekilde emzır artar sutun

Gogusunu sagma canım sagarsan hem az gelir hemde azalır bebegım emmesıyle bı degil sagmak sık sık emzır sen cogalacak sutun dısını sık 2 gun emzirmeyi dene goreceksın mama kolayına gelmesin basta kurtarıcı ama sonra sıkıntısını cok cekersın sutun Az bile olsa emzır dogru pozisyonda agızına kahverengi gelecek sekilde emzır artar sutun
Canım emmiyor bı ağlıyor bı ağlıyor kıyamıyorum da o ağladıkça iyice kötü oluyorum

Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğum yapalı 3 hafta oldu sütum yok 25 ml anca çıkıyor günde 😔 mama veriyorum sma 1.2 hafta 60 ml verdim bı verişte şimdi doymuyor 90 veriyorum gene doymuyor mamanın yüzünde 3.4 hafta arası 120 ml yazıyor 120 verincede kusuyor internette de mamalarla ilgili 1. Ay 60 ml yazıyor ben çok mu fazla veriyorum ama mamanın yüzünde öyle yazıyor bide 60 la falan hayatta doymuyor ağlıyor ağzını açıyor emecek gibi nolur yardım edin tecrübeli anneler
Galactago ga diye bir damla var süt artırıcı bende yeni başladım ama çok etkisi olduğu söyleniyor istersen Dr sor başla bol sütün olsun inşallah

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğum yapalı 3 hafta oldu sütum yok 25 ml anca çıkıyor günde 😔 mama veriyorum sma 1.2 hafta 60 ml verdim bı verişte şimdi doymuyor 90 veriyorum gene doymuyor mamanın yüzünde 3.4 hafta arası 120 ml yazıyor 120 verincede kusuyor internette de mamalarla ilgili 1. Ay 60 ml yazıyor ben çok mu fazla veriyorum ama mamanın yüzünde öyle yazıyor bide 60 la falan hayatta doymuyor ağlıyor ağzını açıyor emecek gibi nolur yardım edin tecrübeli anneler
Aslında kusuyorsa doyuyordur canım fazlasını çıkarıyordur ağlaması açlıktan değildir belki gaz sancısı vardır mamalar çok gaz yapar benimde kızım küçükken hep ağlarken ağzını açarak sol tarafina doğru ağlardi sonra doktora götürdüm sürekli ağlıyor diye özellikle de geceleri kulağı ağrıyor mus doktor şurup ve damla verdi ondan sonra kesildi alamasi sen takip et seni de emiyorsa doyuyordur bence

Elifim annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende kızıma mama verdim ama ilk 2 ay 25 ml sonra aydan aya artirdim 60ml 120 ml çok fazla bence ilk önce emzir sonra 25ml dn mama ver kuzum 120 ml benm kizim 6 aylik Ken felan içiyordum ayrica mama ölçüleri genellikle hiç emmiyen çocuklar için geçerli

Tüm sayfalar yüklendi.