1 cm açıklık varmış 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan 1 cm açıklık varmış 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,431 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 cm açıklık varmış 🤭
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim hep erken doğum riskim vardi canım bu sebepten ötürü ama bikac gundur kasılma oldu dediğim gibi bebek gerilip kafasını geleceği yere vurmaya başladı çıkmaya çalışıyormuş gibi zamanida geldiği için alttan muane oldum bugün doktor bazen su ve kan olmadan da açılma olabiliyor kontrol edelim dedi bakıldı ve 1 cm açılma vardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin sağol canım Allah hepinizin gonlune göre versin inşallah ederim Allah'ın izniyle

Amin sağol canım Allah hepinizin gonlune göre versin inşallah ederim Allah'ın izniyle
Anladım canım bende hep lavobada bakıyorum varmı yokmu diye ama açılma varmı diye sancı olmayınca bakılmıyor hastanede açılmaya ultrasonda gözüküyor mu ki açılma olup olmadığı onuda bilmiyorum

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bende hep lavobada bakıyorum varmı yokmu diye ama açılma varmı diye sancı olmayınca bakılmıyor hastanede açılmaya ultrasonda gözüküyor mu ki açılma olup olmadığı onuda bilmiyorum
Yok canım çatı muayenesnde görünüyor ultrasonda sadece bebeğin başının aşağıda olup olmadığına bakılıyor ama lavaboda anlasilmiyo çünkü ebe elini en iç kisima sokup ona baktı en içteki açılmaya bakti

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım çatı muayenesnde görünüyor ultrasonda sadece bebeğin başının aşağıda olup olmadığına bakılıyor ama lavaboda anlasilmiyo çünkü ebe elini en iç kisima sokup ona baktı en içteki açılmaya bakti
Yok canım lavobada nişan falan mı var diye bakıyorum yoksa ben ne anlarım açılma varmı yokmu

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Çatı muayenesinde anormal bir acı hissettin mi genelde abartılıyor ya o yüzden sormak istedim doktorlara göre abartıldığı kadar acımıyormuş benim de ilk doğumum olacak inşallah 32 haftalık olduk ara ara hergün değil çatı kemiklerim ağrıyor demek ki doğuma hazırlık başlamış bizde de inşallah sağlıkla kolaylıkla ve zamanında gelirler Allah yardımcımız olsun

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla alırsın kucağına İnşallah canım 🙏🥰
Amin inşallah canım

Hayırlı doğumlar canım benimde 2 santim varmış 38 haftadayim Allah bir avazda kurtarsın inşallah 😊
Amin canım hepimizi inşallah

Hayırlı doğumlar canım benimde 2 santim varmış 38 haftadayim Allah bir avazda kurtarsın inşallah 😊
Amin canım hepimizi inşallah
Çatı muayenesinde anormal bir acı hissettin mi genelde abartılıyor ya o yüzden sormak istedim doktorlara göre abartıldığı kadar acımıyormuş benim de ilk doğumum olacak inşallah 32 haftalık olduk ara ara hergün değil çatı kemiklerim ağrıyor demek ki doğuma hazırlık başlamış bizde de inşallah sağlıkla kolaylıkla ve zamanında gelirler Allah yardımcımız olsun
Yok canım aşırı bişey yoktu ama kendimi kasmadim acımasın diye abartılacak bişey yoktu

Tüm sayfalar yüklendi.