12+1 haftalığım göbeğim çıkmaya başladı normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan 12+1 haftalığım göbeğim çıkmaya başladı normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,155 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12+1 haftalığım göbeğim çıkmaya başladı normal mi
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
12+1 haftalığım göbeğim çıkmaya başladı normal mi ?
Normal canım benım arakdasim war aynı benle ama onun karnı yok benim kını gorsen 8 aylık sıskınlık oluyor canım ben doktora sordum gayet normal dedı yurus yap tuzlu yeme gazlı ıcecek ıcme falan dedi canım bol bol su ıc dedı oyle yanı canım saglıcakla al kucagına 🥰🥰🥰

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım benım arakdasim war aynı benle ama onun karnı yok benim kını gorsen 8 aylık sıskınlık oluyor canım ben doktora sordum gayet normal dedı yurus yap tuzlu yeme gazlı ıcecek ıcme falan dedi canım bol bol su ıc dedı oyle yanı canım saglıcakla al kucagına 🥰🥰🥰
Ben çekirdekten vazgeçemiyorum :) evet biraz sağlıksız besleniyorum. İnşallah bu bulantılar geçince daha sağlıklı beslenirim

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Normal kisiden kişiye degisyor ben şimdi 24 hafatadayim bayagi 7 8 aylik gibiyim sanki benimde az göbeğim vardi oyuzdenmi bilmem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide fazla su tuketyordum oyuzdende bayagi buyudu sabah uyaninca kucuk olurdu göbeğim akşama kadar su ic yine buyurdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar