12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan 12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,958 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk gebeligim ve bebek hareketini hissetmek için cok erken biliyorum. Ama bugün agrilarimdan dolayi sirt üstü uzanip ayaklarimi biraz yukari koymustum. Sonra karnimda damar atar gibi hizli hizli bir sey oldu. Gercekten damar mi atti yoksa bebişim miydi 🤭😂🤭😂🐥🐣🐣
Erkek bebek segirme yapar aha yazdım buraya o bebiş erkek😂😂

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk gebeligim ve bebek hareketini hissetmek için cok erken biliyorum. Ama bugün agrilarimdan dolayi sirt üstü uzanip ayaklarimi biraz yukari koymustum. Sonra karnimda damar atar gibi hizli hizli bir sey oldu. Gercekten damar mi atti yoksa bebişim miydi 🤭😂🤭😂🐥🐣🐣
Ewet canım bende tam olarak oyle seyler hissettim canım kalp gibi kıpır kıpır 😄❤️❤️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen oyleydi bir anda dedim harekti mi 😂🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa 😂 cok erken degil mi daha. Gerci kacinci haftada görünüyor 🤭
Bn oğlumu 13 haftalık öğrenmiştim ve etrafımda çoğu kişi 12 haftada öğrenen var bnce gitsen net söylemese de tahmin de bulunur 😂😍

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Bebiştir atar damar gıbı atıyo zayıfsan hissedilir 😂ben 18de hıssetmiştim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yurtdisindayim canim 🤭 olmazsa yarin giderim 😂
Gıtsende demezler kuzu burda emin olunmadan soylemıyorlar😂

Tüm sayfalar yüklendi.