12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan 12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,958 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12 haftalik bebek hareketi hissedilir mi
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bebiştir atar damar gıbı atıyo zayıfsan hissedilir 😂ben 18de hıssetmiştim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gıtsende demezler kuzu burda emin olunmadan soylemıyorlar😂
Yok inan zayif degilim kiloluyum🤭🤭 3 aydir ilkkez oldu🤭🤭 israrla sorayim yarin bi ne diyecek belki burda da oyledir🤪

Yarın git ne sen nede ben merakta kalmayalım lütfen sanki kendi bebeğimin cinsiyetini öğrenicem gibi heyecan yaptım 😂
Yaa çok tatlisin🤭😂 gitcem cnm ins esime dedim yarinn beni doktora birak🤭 agrilarimda oluyor en azindan gideyim goruneyim icim rahat etsin. Ozledim zatenn bir goreyimde 😂😂 gormusken sorarim ins🤭🤭🤭

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Yok inan zayif degilim kiloluyum🤭🤭 3 aydir ilkkez oldu🤭🤭 israrla sorayim yarin bi ne diyecek belki burda da oyledir🤪

Yaa çok tatlisin🤭😂 gitcem cnm ins esime dedim yarinn beni doktora birak🤭 agrilarimda oluyor en azindan gideyim goruneyim icim rahat etsin. Ozledim zatenn bir goreyimde 😂😂 gormusken sorarim ins🤭🤭🤭
Ya Hadi hayırlısı olsun inşallah canm bnm rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah bsy ogrenirsen yazarsın 😂😍🤗

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk gebeligim ve bebek hareketini hissetmek için cok erken biliyorum. Ama bugün agrilarimdan dolayi sirt üstü uzanip ayaklarimi biraz yukari koymustum. Sonra karnimda damar atar gibi hizli hizli bir sey oldu. Gercekten damar mi atti yoksa bebişim miydi 🤭😂🤭😂🐥🐣🐣
Sanmıyorum canım bağırsak hareketidir o benim de öyleydi damar atar gibi oluyordu hala oluyor yani bebek hareketi değilmiş canım benim ilk hamileliğim şuan 16 17. Haftalar da başladı ama belli belirsiz belki haftada bir haftada iki falan anca oda bi kere onu ayırt edebiliyorsun şimdi 19.haftada az çok olmaya başladı 21.hafta da ilk tekmesini elimle hissettim şimdi 22+2 olduk dışardan bile görüyorum ☺️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ya Hadi hayırlısı olsun inşallah canm bnm rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah bsy ogrenirsen yazarsın 😂😍🤗
Canim gittim bugun doktora. Goruyor musunuz dedim. Hayir dedi😂🤭 2 hafta sonra gittigimde ins gorur😂🤪

Sanmıyorum canım bağırsak hareketidir o benim de öyleydi damar atar gibi oluyordu hala oluyor yani bebek hareketi değilmiş canım benim ilk hamileliğim şuan 16 17. Haftalar da başladı ama belli belirsiz belki haftada bir haftada iki falan anca oda bi kere onu ayırt edebiliyorsun şimdi 19.haftada az çok olmaya başladı 21.hafta da ilk tekmesini elimle hissettim şimdi 22+2 olduk dışardan bile görüyorum ☺️
Ayy ins bende sag saglim kazasiz belasiz o haftalara gelirimde kuzumu hissederim😍 agrilarim oluyor cok korkmustum ama elh. Bir sikinti yokmus🤗🐥🐣

Tüm sayfalar yüklendi.