Sorum var 16.hafta cinsiyet belirsizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan 16.hafta cinsiyet belirsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 822 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16.hafta cinsiyet belirsizlik
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
16.haftadayim cinsiyet belli oldu ama doktor tam emin değil 12 haftada erkege benziyor diyordu hiçbir şey anlamadım kız dedi erkek olsa şimdiye kadar organi gelişmiş olur muydu 25.haftayi bekliyorum o yüzden kiyafet de alma dedi ikilem deyim 😞sizce baska doktora da gitmeli miyim
Birkaç hafta daha beklemeni öneririm canım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Şuan benim kaderimi yaşıyorsun 13 haftalıkken kız dedi sma tahmini sonra 16 da gittim dotkor yine kız ama net değil dedi 😂😂. Çocuk bacağını açmıyor kordon kafa karıştırıyor diye söylendi bugun sabah gittim 9 da muaynw oldum bu sefer yine kendini göstermedi doktor öğlenden sonra usg ye alacak yeniden 18 haftalık birde. Ve bu arada erkek olsa dahi kendini göstemreyen bebek var canım
Aynen katılıyorum canım doktor bana da taş yirminci haftaya kadar kız diyordu sonra ki kontrolde detaylı ultrason a gittim erkek dedi🤷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar