20 haftalığa kadar olanlar ve 30 hafta sonrası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan 20 haftalığa kadar olanlar ve 30 hafta sonrası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,260 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı 20 haftalığa kadar olanlar ve 30 hafta sonrası
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Hahahahaha ya sibel benim aklımı çelin😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte 30 sonrasını özlemiyorum 😂😂

Ohoo aramızda manken var kızlar 😂😂 kız o ağırlaşma mı seninki yemeği fazla kaçırmışlık benim yanımda hamileliğimde 20 kilo aldım😂😂
Bende 14 klo aldim 38 haftaligim😩doguma kadar 20 olur 😁

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sibel nur begum sabah sabah ne guldum kız mesajlarınıza hele camıyle hobıt ailesine Allah da sizi guldursun bende kendime uzunum derdim bende 170 boyundayım ailenin en uzun cocugu benim banada hep biz kısayık da sen niye uzunsun derler bide sarısın mavi gozlum oburlerı esmer tek sarı benim sen evlatlıksın derlerdi 😂😂

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sibel begum bizim ailenin genelide kisa bekar bacim var sizde bekar erkek varsa alak sulalenin boy orani degissin 😂😂😂bekar erkek yoksa benim iki kizim var 3 cu yolda siz uzun oldugunuza gore sizin oglanlarda uzundur benim kizlari besik kertmesi edek sarisin esmer ne ararsaniz var sec begen al😅🤣😂😂
Talibim ben ben bacım oglum 6 yaşımda çok yakışıklı tarlası var 😂😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sibel nur begum sabah sabah ne guldum kız mesajlarınıza hele camıyle hobıt ailesine Allah da sizi guldursun bende kendime uzunum derdim bende 170 boyundayım ailenin en uzun cocugu benim banada hep biz kısayık da sen niye uzunsun derler bide sarısın mavi gozlum oburlerı esmer tek sarı benim sen evlatlıksın derlerdi 😂😂
Bacım iş boy olsun bende anlatwcwk çok komik hikaye var 😂😂😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Oo tarlasi varsa tmm biz ekip biceriz benim kizim 4 bucuk yasinda erken dogdu icin biraz zayif kumral ikinci 3 bucuk yasinda oda digerinin tam tersi esmer etine dolgun sec begen al😂😂A
Bacım Allahım bagışlasın

Sen çok yaşa bacım canım

Sen çok yaşa bacım canım

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sibel begum bizim ailenin genelide kisa bekar bacim var sizde bekar erkek varsa alak sulalenin boy orani degissin 😂😂😂bekar erkek yoksa benim iki kizim var 3 cu yolda siz uzun oldugunuza gore sizin oglanlarda uzundur benim kizlari besik kertmesi edek sarisin esmer ne ararsaniz var sec begen al😅🤣😂😂
Kız bizim sülalenin köküne kıran girmiş erkek yok 😂😂 moldovadan ihraç edilmiş aile gibiyiz biz babanemin 6 çocuğu var 1 tanesi erkek babam olur kendileri 5 i kız halamların 2 şer 3 er kızı var oğlu yok 😂 babamın 18 yıl boyunca tek çocuğuydum sonradan 2 tane oğlu oldu da soyadımız yok olmayacak diye sevindik 😂😂😂😂 biri 13 yaşında biri 4 yaşında işinize geliyorsa kertebiliriz 13 yaşındaki şuan 165 lerde boyu muhtemelen 190 ı bulacak kumral yeşil gözlü 😂küçüğü hiç tavsiye etmem lakabı akrep hiç yerinde durmuyor yaramaz ama sarışın yeşil gözlü oda tervih ederseniz kakalayabiliriz 😂

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kız bizim sülalenin köküne kıran girmiş erkek yok 😂😂 moldovadan ihraç edilmiş aile gibiyiz biz babanemin 6 çocuğu var 1 tanesi erkek babam olur kendileri 5 i kız halamların 2 şer 3 er kızı var oğlu yok 😂 babamın 18 yıl boyunca tek çocuğuydum sonradan 2 tane oğlu oldu da soyadımız yok olmayacak diye sevindik 😂😂😂😂 biri 13 yaşında biri 4 yaşında işinize geliyorsa kertebiliriz 13 yaşındaki şuan 165 lerde boyu muhtemelen 190 ı bulacak kumral yeşil gözlü 😂küçüğü hiç tavsiye etmem lakabı akrep hiç yerinde durmuyor yaramaz ama sarışın yeşil gözlü oda tervih ederseniz kakalayabiliriz 😂
Ozaman bizim kizi begenmez bacim bizim kiz buyuk olur ona birazcik en iyisi ben senin oglunu aliyim diger kizlarima kucuk olur ama bu dogacak olana iyi olur ayrintilida doktorun bile gozu kaldi nekadar guzel bi bebek olacak diye incecik dudaklari varmis kasi kirpigi felan turkan soray dedi kacirma bak sonra kiz ararsin😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar