2020ve 2021 dogurmuş anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan 2020ve 2021 dogurmuş anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,594 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2020ve 2021 dogurmuş anneler
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
A
Biz iyiyiz canım Cumartesi günü 1 yaşına girecek kızım şu anda emekliyor dağıtmadık yer bırakmıyor gün içinde emeklemekten çok yoruluyor 😂
Ay maşallah iyi ki dogmuş sultanım.. 🥰🥰🥰
Ya yerim onu ben .. benimki de arka arkaya sürünüp
Biz iyiyiz canım Cumartesi günü 1 yaşına girecek kızım şu anda emekliyor dağıtmadık yer bırakmıyor gün içinde emeklemekten çok yoruluyor 😂
Ya iyi desende . Yarın dogum genü iyiki dogmuş prenses😍 benimki daha var. Dikkatli ol yürütecden devrilmesin benimki pat diye devriliyor o odadan bu odatşya geçerken. Aman dikkat diyeyim 😇🤗
Amin canım çok sağol 🤲☺️ evet bazı sorunların vardı inşallah hepsi düzelmiş tir , dün dedim post açtı yine kayboldu😂 özletme kendini arada görün bize 😍
Teşekkür ederim canım 😉 maşallah senin prenseste büyümüş desene 😍 aynn ya doğum anı daha dün gibi geliyor bana , zaman su misali akıp gidiyor gerçekten 🙂 benimki yürüteci çok seviyor bindimi inmek bilmez 😂 😂 emeklemiyor daha ama ilk adımını çoktan attı sanırım direk yürüyecek, benimki sekiz diş çıkardı 😁😍 sekiz dişli canavar oldu resmen bulduğu her fırsatta beni ısırıyor 🥺😂😂 ne kadar geç diş çıkarsa o kadar iyi sanırım çünkü sürekli hastalanıyor bir türlü toparlanamadı benimki 🙎
Böyle işte Elmasım, iyisinizdir umarım 😍
Ya maşallah olsun. Yürüyecek tabi yaşı oldumu ? Allah saglık sıhhat versin hepsine. Benimki çok aktiv hiç durmaz yerinde oyy öldürücek beni az daha benimki tırnaklar çabuk uzuyor kesiyorum 2 güne hazır tırmık tırmık yapıyor yüzümü gözümü 🥰🥰🥰 siz napıyonuz sizler nasılsınız ben iyiyimde 3 çocukla kendimle ilgilenmiyorum koca kaçıcak artık benden 😅🤣🤣

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler nasılsınız bebekleriniz napıyor kaç aylık oldular ne gibi aktiviteler yapıyorlar. Benimki 8i doldurdu 20 günden sonra 9 u doldurucak. Pek çok aktivitemiz var ama henüz yürümüyoruz siz napıyorsunuz ya sizde durumlar nasıl? Anne baba falan kelimeler ne durumda 😇😇😇🥰
Selam canım benim oğluşum 3.6 aylık oldu daha yeni yeni agu ugu diyor yeni yeni gülmeye başlıyor malum erken doğdu kendini anca topluyor annsinin paşası

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
A

Ay maşallah iyi ki dogmuş sultanım.. 🥰🥰🥰
Ya yerim onu ben .. benimki de arka arkaya sürünüp

Ya iyi desende . Yarın dogum genü iyiki dogmuş prenses😍 benimki daha var. Dikkatli ol yürütecden devrilmesin benimki pat diye devriliyor o odadan bu odatşya geçerken. Aman dikkat diyeyim 😇🤗

Ya maşallah olsun. Yürüyecek tabi yaşı oldumu ? Allah saglık sıhhat versin hepsine. Benimki çok aktiv hiç durmaz yerinde oyy öldürücek beni az daha benimki tırnaklar çabuk uzuyor kesiyorum 2 güne hazır tırmık tırmık yapıyor yüzümü gözümü 🥰🥰🥰 siz napıyonuz sizler nasılsınız ben iyiyimde 3 çocukla kendimle ilgilenmiyorum koca kaçıcak artık benden 😅🤣🤣
Sağol canım 😍 daha bir yaşına iki ay var , amin amin hepsine inşallah 🤲❤️ ya buda öyle beni öldürüyor, sürekli kucağımda yaşlı nineler gibi oldum akşam oldumu oy kolum, oy başım, oy bacağım, oy belim diye yakınıp duruyorum 😂😁😂😂 kuzum benimki de aynı hem kendi yüzünü hemde benim yüzümü paramparça ediyor, geçen gece yarısı uykuda kafasını çizmiş üç yerini kesmiş kan geliyordu bir bağırdı Allah'ım ödüm koptu, kaynanam sabah diyor Ali kafasınımı kırdı 😂😂 bizde iyiyiz canım Ali beni çok uğraştırıyor 🤕 bide ev taşıdım daha toparlanamadım ya 😂
Canım bebişlerimiz o kadar yaramaz ki🤫 bırak kocaya ayıracak vakit kendimize bile zaman bulamıyoruz Beyler hiç kusura bakmasın yani 😂😂

Sağol canım 😍 daha bir yaşına iki ay var , amin amin hepsine inşallah 🤲❤️ ya buda öyle beni öldürüyor, sürekli kucağımda yaşlı nineler gibi oldum akşam oldumu oy kolum, oy başım, oy bacağım, oy belim diye yakınıp duruyorum 😂😁😂😂 kuzum benimki de aynı hem kendi yüzünü hemde benim yüzümü paramparça ediyor, geçen gece yarısı uykuda kafasını çizmiş üç yerini kesmiş kan geliyordu bir bağırdı Allah'ım ödüm koptu, kaynanam sabah diyor Ali kafasınımı kırdı 😂😂 bizde iyiyiz canım Ali beni çok uğraştırıyor 🤕 bide ev taşıdım daha toparlanamadım ya 😂
Canım bebişlerimiz o kadar yaramaz ki🤫 bırak kocaya ayıracak vakit kendimize bile zaman bulamıyoruz Beyler hiç kusura bakmasın yani 😂😂
Ya gerşekden öyle bazen aynaya bakıyom ödüm kopuyor kendimi görünce 😄😄 ya eşime eve neden geç geliyon diyom surqtından kaçıyom diyor şakaya 😆😆😆 bazen gel kuaföre gidelim diyo ben sakalımı kesdiriyim sen bıyıklarını diyo 🤣🤣🤣🤣 ya temmuz dogumlumu? Yakınmış dogumlarımız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya gerşekden öyle bazen aynaya bakıyom ödüm kopuyor kendimi görünce 😄😄 ya eşime eve neden geç geliyon diyom surqtından kaçıyom diyor şakaya 😆😆😆 bazen gel kuaföre gidelim diyo ben sakalımı kesdiriyim sen bıyıklarını diyo 🤣🤣🤣🤣 ya temmuz dogumlumu? Yakınmış dogumlarımız
😂😂Haha deseydin ne yapabilirim ki birazda sen gel ilgilen bakalım saçın sakalın aklına geliyor mu , bir aya kalmaz taş devrinde ki adamlara benzersin 😂😂
Yok temmuz değil ama hemen hemen aynı benden sonra doğum yapmıştın , ben 27 Haziran'da doğurmuştum 🤭♥️

😂😂Haha deseydin ne yapabilirim ki birazda sen gel ilgilen bakalım saçın sakalın aklına geliyor mu , bir aya kalmaz taş devrinde ki adamlara benzersin 😂😂
Yok temmuz değil ama hemen hemen aynı benden sonra doğum yapmıştın , ben 27 Haziran'da doğurmuştum 🤭♥️
Yok ben 30 agustos 😆sezeryan oldun normal? Ben sezeryan oldum ya çok acı çekdim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür su anda çok sağlıklı suyum fazlaydı bide sürekli ağrılarım oluyor du canım 35+2 günlük doğdu 3 gün kuvez de iki gün de normal yattık canım
Allah saglık sıhhat versin canım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben normal doğum yaptım canım , bende 27 Haziran'da doğurdum kuzum[/automer

Yok ben 30 agustos 😆sezeryan oldun normal? Ben sezeryan oldum ya çok acı çekdim.

Ben normal doğum yaptım kuzum 😉 27 Haziran'da doğurdum

Ben 2sini dpgurmuştum sezeryan iyi derler ama bence kesinlikle nirmal dogum en iyisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar