21+1

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan 21+1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,448 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21+1
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yani 21 haftada bebeğin hareketini dışarıdan mi görüyordun ? Vay arkadaş ben niye hiç görmedim . :( Ya ben hickirigini da hiç hissetmedim yada ben öyle sanıyorum ay ne bilim bir türlü şundan dolayı böyle yaptı diyemedim .
Valla canım o değişir yani kişiden kişiye ben 22.haftada dışardan görebildim ama 21.haftada da çok net hissediyordum çünkü duruş pozisyonu ona müsaitti birazda ve benim biraz aşağı tutunmuş yukarı çıkmadı 20.haftadan sonra çıkar demişti ben ne zaman yürüsem kasıklarımı tutmadan yürüyemezdim öyle söyleyim yani sanki karnım düşecek gibi olurdu yada bi merdiven inip çıkamazdım ve bebek çok aşağıda duruyordu çıkarsa rahatlarsın dedi doktor ve ne zaman 22 ye girdim artık kasıklarda hiç hissetmiyorum ve karnımda çok çok hafif hissedebiliyorum o net hissiyatı gitti yani ve kasıklarım sanki boşalmış gibi çok büyük bi rahatlık geldi yürürken de kasıklarımı tutmadan yürüyebiliyorum artık

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Benim biraz ayakta kalayım yada iş yapayım uzanınca hemen kıpırdıyor hareketleniyor ama halen alışamadım ürküyorum
Kız neden ürküyorsun 😂😂 ne güzel hissediyorsun iste keşke bende hissetsem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım o değişir yani kişiden kişiye ben 22.haftada dışardan görebildim ama 21.haftada da çok net hissediyordum çünkü duruş pozisyonu ona müsaitti birazda ve benim biraz aşağı tutunmuş yukarı çıkmadı 20.haftadan sonra çıkar demişti ben ne zaman yürüsem kasıklarımı tutmadan yürüyemezdim öyle söyleyim yani sanki karnım düşecek gibi olurdu yada bi merdiven inip çıkamazdım ve bebek çok aşağıda duruyordu çıkarsa rahatlarsın dedi doktor ve ne zaman 22 ye girdim artık kasıklarda hiç hissetmiyorum ve karnımda çok çok hafif hissedebiliyorum o net hissiyatı gitti yani ve kasıklarım sanki boşalmış gibi çok büyük bi rahatlık geldi yürürken de kasıklarımı tutmadan yürüyebiliyorum artık
O zaman 25 haftadan sonra karnın da da hsisedersin :)

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kız neden ürküyorsun 😂😂 ne güzel hissediyorsun iste keşke bende hissetsem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman 25 haftadan sonra karnın da da hsisedersin :)
Bebeğimden degil Rabbimin hikmetinden ürküyorum düşünsene su dolu kese içinde derinin kaç kat altında hareket ediyo ve sen onu hissediyorsun mucize

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim biraz ayakta kalayım yada iş yapayım uzanınca hemen kıpırdıyor hareketleniyor ama halen alışamadım ürküyorum
Hahaa 😂 bende ürküyordum ilk hissettiğimde bide öyle bir vuruyordu ki aşağı doğru tutamasam altıma yapardım yani 😂 sürekli evin içinde ay of diye dolandım durdum ama şimdi yukarda çok seyirme şeklinde vuruyor bu sefer hissetmeyince ürküyorum keşke aşağıda maşağıda vursaydı diye düşünüp duruyorum ☺️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hahaa 😂 bende ürküyordum ilk hissettiğimde bide öyle bir vuruyordu ki aşağı doğru tutamasam altıma yapardım yani 😂 sürekli evin içinde ay of diye dolandım durdum ama şimdi yukarda çok seyirme şeklinde vuruyor bu sefer hissetmeyince ürküyorum keşke aşağıda maşağıda vursaydı diye düşünüp duruyorum ☺️
İlk hamilelik ya bide ikinci de tecrübeli oluruz atık 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar