21 haftalık hamileyim bebeyimin kolu bacakları yokmuş kimde öyle oldu

• Konbuyu başlatan İkram
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkram tarafından oluşturulan 21 haftalık hamileyim bebeyimin kolu bacakları yokmuş kimde öyle oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,959 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21 haftalık hamileyim bebeyimin kolu bacakları yokmuş kimde öyle oldu
Konbuyu başlatan İkram
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bahoo

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Acil yardım edin kimde böyle sıkıntılar olmuş gitigim doktor kalmadi iki kolu iki bacağı yokmus doğuştan
11. Haftalarda 2li testte falan görülmedimi baya hareket ediyor ozamanlar elleri ayakları ultrason fotoğrafından bile belli olır özelde veriyorlar ya bende merak etyim bu haftaya jadar anlaşılırdı ama

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Acil yardım edin kimde böyle sıkıntılar olmuş gitigim doktor kalmadi iki kolu iki bacağı yokmus doğuştan
Allah yardımcın olsun benimde bebeğimin birçok anomalisi vardı ayakları içe dönüktü 6 parmağı vardı çok zor şeyler yaşadık herşey bizim için tüm sıkıntılar bir gün son buluyor kendini yıpratma

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ne yazacağımı bilmiyorum Allahım yardımcın olsun canım perinatoloji ye git bu haftalarda gidiliyor inşallah yanilmislardir kurbanım Allah bir mucize versin sana çok çok üzüldüm ama. Neden bukadar geç söylemişler nasıl olmuş buncazaman bilemediler Allahım hiçbir anneyi bu duruma düşürmesin 😔😥

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne yazacağımı bilmiyorum Allahım yardımcın olsun canım perinatoloji ye git bu haftalarda gidiliyor inşallah yanilmislardir kurbanım Allah bir mucize versin sana çok çok üzüldüm ama. Neden bukadar geç söylemişler nasıl olmuş buncazaman bilemediler Allahım hiçbir anneyi bu duruma düşürmesin 😔😥
Amin ben internette izlemiştim bı belgesel de hamilelere eskiden ağrı kesici iğne yapıyorlar mis hap veriyorlarmış yabancı kadınlar bunu kullanmış ve bebeklerin kolları ve bacakları yok Muş bı çok anne bebekleri istememiş doğumda terk etmiş acaba bı ilaç mı kullandı hamile olduğunu bilmeden inşallah doktor yanilmistir rabbim yardimcisi olsun inşallah ❤️🙏

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Acil yardım edin kimde böyle sıkıntılar olmuş gitigim doktor kalmadi iki kolu iki bacağı yokmus doğuşt
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah korusun cnm ya ben 14 haftalık hamileyim daha dün gittim benimkisi bile tam da seninki nasıl olmuyo anlamadım detaylı ultrasona girdin mi peki

Allah korusun cnm ya ben 14 haftalık hamileyim daha dün gittim benimkisi bile tam da seninki nasıl olmuyo anlamadım detaylı ultrasona girdin mi peki

Amin ben internette izlemiştim bı belgesel de hamilelere eskiden ağrı kesici iğne yapıyorlar mis hap veriyorlarmış yabancı kadınlar bunu kullanmış ve bebeklerin kolları ve bacakları yok Muş bı çok anne bebekleri istememiş doğumda terk etmiş acaba bı ilaç mı kullandı hamile olduğunu bilmeden inşallah doktor yanilmistir rabbim yardimcisi olsun inşallah ❤️🙏
Aminn

Tüm sayfalar yüklendi.