Sorum var 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,932 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Bir bilsem 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle 😔 düşünüyorum ben kime ne yaptımda böyle bir hayat yaşıyorum anlamıyorum ya gerçekten 😔😔 psikiyatriye falan gitmeyi düşünmeye başladım
Ne diyecekler ? Ya kabul edeceksin uyum saglayacaksin ya da ayrılacaksın. İki farklı görüşün sonu maalesef bu

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
3 yıldır evliyim ve evlenirken ev üstüne geldim hiç ama hiç mutlu değilim 28 haftalık hamileyim mutsuzum canım çok sıkkın eşimle kendi evimiz yok kendi düzenimiz yok annesi ve babasıyla yaşıyoruz ve eşim hiçbir şekilde ayrı evi kabul etmiyor ve bu beni günden güne çok sıkıntıya sokuyor aşırı derecede mutsuzum ve canım çok ama çok ama çok sıkkın 😔 eşimle bu konuyu defalarca konuştum ama beni tersliyor bu konuda ve bana demediğini bırakmıyor 😔
Baştan kabul etmeseydin insanın kendi evi kendi düzeni olacak özel hayat diye bişey var bende eşimde aynı evde oturamayiz zor

Senin eşin ve ailesi ne güzel düşünüyor 😔

Diyor niye o kadar uyuyorsunuz resmen batıyor
Ben şuan 12 birde 1 de kalkarım kimsede karışamaz kaynana olacaktı karışacak cingar çıkar olan eşime olur onun dünyasını burnundan getirrim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm adınıza ne guzel bebeginiz olacak esinin dusunmesi lazım kendi evimize gibisinden ailesini dinlemesi hic hos degil allhım yardımcın olsun cnm benim😥
Düşünüyorum da ben kime ne yaptım ki Rabbim bana bunları yaşatıyor bana böyle bir hayat böyle bir evlilik verdi 😔 psikiyatriye gitmeyi düşünmeye başladım artık 😔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Düşünüyorum da ben kime ne yaptım ki Rabbim bana bunları yaşatıyor bana böyle bir hayat böyle bir evlilik verdi 😔 psikiyatriye gitmeyi düşünmeye başladım artık 😔
Malesef bu uygulamada çok duydum eşinin ailesiyle yaşayan eşi aikesinden ayrılmak istemeyen yıllardır kalan bu devirde bukadar çok olduğunu bilmiyordum bende

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Malesef bu uygulamada çok duydum eşinin ailesiyle yaşayan eşi aikesinden ayrılmak istemeyen yıllardır kalan bu devirde bukadar çok olduğunu bilmiyordum bende
Eşim ve ailesinde hiç düşünce yok eğer olsaydı ben ayrı eve çıkmak için Küstüğümde babamın evine gittiğimde o zmaan derlerdi ayrı eve çıkın yeterki mutlu olun bunu diyeceklerini bana oğlumuzdan boşan biz oğlumuzu ayrı eve gönderiyoruz dediler bir yaşında kızımız olmasına rağmen 😔

Ftmalamasnzkzç

Kayıtlı Üye
rank
3 yıldır evliyim ve evlenirken ev üstüne geldim hiç ama hiç mutlu değilim 28 haftalık hamileyim mutsuzum canım çok sıkkın eşimle kendi evimiz yok kendi düzenimiz yok annesi ve babasıyla yaşıyoruz ve eşim hiçbir şekilde ayrı evi kabul etmiyor ve bu beni günden güne çok sıkıntıya sokuyor aşırı derecede mutsuzum ve canım çok ama çok ama çok sıkkın 😔 eşimle bu konuyu defalarca konuştum ama beni tersliyor bu konuda ve bana demediğini bırakmıyor 😔
Valla canm süslüü cümleler kuramayacağım ilk çocuksa önlemini al kim darılmış kim küsmüş kim napmış umursama babanın evine git eşin ayrılmadan da dönme ayrılmıyorsa hiç dönme böyle konuların önüne geçilmediği zaman ilerleyen zamanlarda daha da sıkıntı oluyor bende aynı sorunu yaşadım 3.kişilerle yaşamak çok zor eşin ayrı eve çıksa oda rahatlığı görünce daha iyi anlar eğer ilk çocuksa sakın daha çocuk yapma sakın sana tecrübe olarak söylüyorum

Eşim ve ailesinde hiç düşünce yok eğer olsaydı ben ayrı eve çıkmak için Küstüğümde babamın evine gittiğimde o zmaan derlerdi ayrı eve çıkın yeterki mutlu olun bunu diyeceklerini bana oğlumuzdan boşan biz oğlumuzu ayrı eve gönderiyoruz dediler bir yaşında kızımız olmasına rağmen 😔
Madem böyle düşünüyorlar keşke 2. Çocuğu bile yapmasaydın boşansaydın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum en başından bazı şeyleri konuşup anlasmadiktan sonra böyle oluyor ilk başta konuşacaktin ben ayrı ev istiyorum diye
Allah yardımcın olsun

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim seni çok güzel anlayan ben olurum artik napicazki qismetimiz böyleymiş🤦🏻‍♀️

Canım o kadar sıkkınki evliliğimin tadını bile çıkarmıyorum 😔 hamileyim doğru düzgün uyuyamıyorum sabah 7 de kaldırıyor kaynana bi yere gidemiyorum
Of sabahları erken kalkmakdan nefret eden ben

Canım o kadar sıkkınki evliliğimin tadını bile çıkarmıyorum 😔 hamileyim doğru düzgün uyuyamıyorum sabah 7 de kaldırıyor kaynana bi yere gidemiyorum
Of sabahları erken kalkmakdan nefret eden ben

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.