Sorum var 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,921 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 haftalık hamileyim ve Canım çok sıkkın kızlar 😔
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Şu saatten sonra ne yapabilirsin canım evlenirken kabul etmemek lazım güvenipte ben etmiyordum o şekil teklifleri şimdi eşimde aileside buna karşı herkes evi ayrı olsun rahat olsun malesef senin eşinin ve ailesinin düşünce yapısı yanlış hakkında hayırlısı olsun inşallah
Eşimle 5 ay önce bu konuyu konuştuk ayrı evi herşeyi kabul etti evde tartışma çıktı ben baba evine gittim eşimin annesi eşimi o arada kendi tarafına çekti ve eşim bana dediki ne yapsa da boş artık ben ayrı eve falan çıkmıyorum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Allaha şükür keşke herkes anlayışlı olsa ya 7 çok mu geç bir saat ne diyebilirizki eşinle ailesiyle kötü olma ama krndinide ezdirme nasıl okacaksa
Bir bilsem 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimse kimseye acımıyor kuzum
Aynen öyle 😔 düşünüyorum ben kime ne yaptımda böyle bir hayat yaşıyorum anlamıyorum ya gerçekten 😔😔 psikiyatriye falan gitmeyi düşünmeye başladım

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Nasip işte herkesin imtihanı farklı
Aynen öyle 😔

Ya hamile insanın zaten uykusu çok gelir
Aynen öyle bari hamilelikte bırakın rahat uyuyayım zaten ilk gebeliğimde de böyleydi uyku yoktu sabah 6 da kaldırıyordu bu sefer doğum yaptım kızım bırakmıyordu uyuyayım geceleri sabah 7 dede kaldırıyordu beni hiç demiyordu odur bebek izin vermiyor uyusun bari sabah kaldırmıyayım diye 😔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bende hamileliğimin başından beri çalışıyordum işten çıktıktan sonrada uyumadım öyle fazla köyde eşim beni bacağımdan çekip uyandırıyodu kaynanamda eşime kızıyodu 🤣🤣🤣

Sayılı günler kaldı yine 10bucuk 11bucukta uyur 8de falan kalkarız 🤭

Aslında bende hamileliğimin başından beri çalışıyordum işten çıktıktan sonrada uyumadım öyle fazla köyde eşim beni bacağımdan çekip uyandırıyodu kaynanamda eşime kızıyodu 🤣🤣🤣

Sayılı günler kaldı yine 10bucuk 11bucukta uyur 8de falan kalkarız 🤭
Benim ilk aylar uykum çok geliyordu şimdi de uyku yok😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar