3.sezeryan olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HTgoncaa tarafından oluşturulan 3.sezeryan olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,095 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3.sezeryan olur mu
Konbuyu başlatan HTgoncaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan göbek fıtığına sebep olmaz . 2 ay oldu sezeryan olalı 3. Günden beri kendi işimi kendim yapıyorum
Ben peş peşe iki sezaryen oldum 4 senede 3. Sezaryenim olucak hamile kalmadan gobegimin kenarinda yuvarlak yag bezesi gibi bisey cikti genel cerrah hic dokunma bisey degil dedi hamile kaldiktan sonra acimaya basladi o yuzden soruyorum

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Kucuk bi ihtimalde olsa Belki içinde bisey unutmuslardir bide benim eltim 2. Sezeryandan sonra gobek fitigi oldu
Bir şey unutmakla fıtık olmak farklı şeyler canım unutulmuş olsa sezeryandan sonra kontrolde belli olur ama fıtık olsun kist olsun sezeryanla alakası yok onların. Bende de kist çıktı doğumdan sonra ama sezeryanla alakası yok. Sadece sezeryan sayısı arttıkça karın içi organlarda yapışkanlık oluşuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabiliyo canm arkadaşım var öyle
Sezeryan sayısı arttıkça en fazla karın içi organlarda yapışkanlık oluşuyor canım fıtıkla alakası yok

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Bir şey unutmakla fıtık olmak farklı şeyler canım unutulmuş olsa sezeryandan sonra kontrolde belli olur ama fıtık olsun kist olsun sezeryanla alakası yok onların. Bende de kist çıktı doğumdan sonra ama sezeryanla alakası yok. Sadece sezeryan sayısı arttıkça karın içi organlarda yapışkanlık oluşuyor

Sezeryan sayısı arttıkça en fazla karın içi organlarda yapışkanlık oluşuyor canım fıtıkla alakası yok
Gebelik sonrası göbek fitıgı cok yaygın malesef... neyse bu gun doktora gittim gobekteko aci normalmis gerildigi icin cok sukur

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank

Hmmm olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar