Sorum var 3 ve 4 lu tarama testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla ipek tarafından oluşturulan 3 ve 4 lu tarama testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 ve 4 lu tarama testi
Konbuyu başlatan Damla ipek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu testlerin hiçbirini yaptırmadım çoğunlukla herkese aynı şeyi söylüyorlar test sonuçları kötü olup sapa sağlam bebeğini kucağına alan o kadar çok insan var ki inan Hamileliği zehir etmeye gerek yok testler kötü çıksa zaten tedavisi olan bir durum değil doktor aldırmak isteyip istemeyecegini soruyor. Benim fikrim tamamen kaldırılmalı
Teşekkürler canım bende eşime aynısını dedim her ne olursa olsun zaten doğurcam dedim gerek yok Allahını izniyle günü geldiğinde görürüz Rabbım sağ saglim kucağıma almayı nasip etsin

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 2 li tarama testi sorunsuz çıktı şuanda 3 ve 4 lu tarama testi günü geldi özele gidiyorum oyuzden 300 350 civarı bi ücret ödememiz zor olacak yaptırmayacağım sizce yaptırmam gerekiyormu çok önemlimi
Canm develtte bedava yapiyorlar. Bence zorunlu degil iki temizse hic yaptrma benm iki kotuydu digerlerid ekotu cikar deyip korkuttular parca almaya zorladilar ozele gittik ordada aynisini dediler ama umursamadik. Mecburen 4luyu yaotirdik sonra ayrintili ultrason yaptrdik temiz cikti cok sukur. O testler risk hesapliyor bi kesinligi yok canm simdiki aklim olsa hic yaptrmazdm. Bi sorun varsa detayli ultrasonu yaptr orda cikar zaten. Icim rahat etsin diyorlarsn devlete ugra sadece testi yaotr kan ve idrar veriyosun bast bisey

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 2 li tarama testi sorunsuz çıktı şuanda 3 ve 4 lu tarama testi günü geldi özele gidiyorum oyuzden 300 350 civarı bi ücret ödememiz zor olacak yaptırmayacağım sizce yaptırmam gerekiyormu çok önemlimi
Canım zaten 2lı testı yapmıssın sorunsuz cıkmıs diger testleri istemiyorlarkı bende 2lı yaptım 3lu 4lu istemedi gerek duymadu doktorum bende özele gıderım hatta detaylı ultrason istediler onu bıle yaptırmadım bence yaptırmana gerek yok dıger testleri

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Genelde 2 li öneriliyor onda sorun yoksa diğeri neden iştendi 2 yaptırmaya tarihi kaçırdım 3 lü yaptır dediler dr sordum dediki down sendroma bakılıyor sorun çıkarsa aldıracakmışım defi yok dedim o zaman yaptırma dedi dr rabbim vermiş yaptırmama kararı aldım çünkü sorun çıkarsa doğuma kalan süre hıc bitmez hep endişe ama büyük ultrasona gir derim onun yerine daha net olduğunu düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.