32+6 oruç tutan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan 32+6 oruç tutan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,513 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32+6 oruç tutan var mı
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
32+6 bende tutmuyorum bir aksilik olmasından korkuyorum bebeğin gelişimi ve normal doğumu engelleyecek bişey olursa üzülürüm denemedim ama zaten halsiz kalırsın bide gece uyuyosun fazla su alamazsın hatta ramazan gireli sahurda eşim yerken bende yiyodum afedersin yastığa ağzımdan su akıyo bundan sonra sahurda yemicem hiç
Ayn evet bende sırf bu sebepten tutmak istemedim korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yarin doguma gidicem tutuyorum yemedim hiç şükur
Maşallah. Allah hayırlısıyla kurtarıp kucağına almayı nasip etsin. Büyük cesaret valla seninki. Doğuma günler kala oruç tutmak. Rabbim kabul etsin inşallah. Ama benm cesaretim yok o riski göze alamam

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ayn evet bende sırf bu sebepten tutmak istemedim korktum

Maşallah. Allah hayırlısıyla kurtarıp kucağına almayı nasip etsin. Büyük cesaret valla seninki. Doğuma günler kala oruç tutmak. Rabbim kabul etsin inşallah. Ama benm cesaretim yok o riski göze alamam
İlk doğummu seninde 1 gün var aramızda 🤭

Ben hiç yemedim sahurda eşimle. Yedikten sonra uzanıp yatıyorum diye mide bulantısı oluyor bende o yüzden gece yemiyorum Bn

Nasılsın canikom
Bana bulantı falan hiç olmadı ama tutucam kendimi bişey yemicem inşallah uykum açılıyo az canım çekiyodu 😅

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Bana bulantı falan hiç olmadı ama tutucam kendimi bişey yemicem inşallah uykum açılıyo az canım çekiyodu 😅
🤣🤣

Yok bnm ikinci doğum olacak Allah kısmet ederse

Tüm sayfalar yüklendi.