34 hafta kaç aylık oluyo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve. tarafından oluşturulan 34 hafta kaç aylık oluyo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,851 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 hafta kaç aylık oluyo
Konbuyu başlatan Merve.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm cok haklısın. Banada yorumlari cok saygısızca geldi. Artik nasıl bir psikoloji icerisinde bilmiyorum 🤷‍♀️ insanlarin bilmedigi konular hakkinda bu sekilde yorumlar yapmasina da ayrica sinir oluyorum 😏
Evet canım anlamak mümkün değil maalesef, insanları aşağılayarak, küçük düşürerek ve hakaret ederek konuşuyor hayatta tahammül edemediğim şeyler. Uzatıp onunla aynı seviyeye düşmektense görmezden gelmek en iyisi, hatta engelledim normalde görmüyorum da zaten😂 arkadaşın yorumu dikkatimi çekti o yüzden baktım yazdım az önce de

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Tmm iste gün olarak hesaplandigi zamanda ayni sonuc çıkıyor zaten 8 bucuk aylik oluyo. Siz nasil 8 olarak hesapladiniz 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla kucagina al insallah cnm 🙏🤗
Aynen cnm cok haklısın. Banada yorumlari cok saygısızca geldi. Artik nasıl bir psikoloji icerisinde bilmiyorum 🤷‍♀️ insanlarin bilmedigi konular hakkinda bu sekilde yorumlar yapmasina da ayrica sinir oluyorum 😏
Sosyal hayatinda gördüğü ilgisziligi, baskıyı burada bu şekilde dışa vuruyor. Gidip tedavi olmuyorlar normal insanlarin davranışlarıni da anormal sanıyorlar. :)

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
Sosyal hayatinda gördüğü ilgisziligi, baskıyı burada bu şekilde dışa vuruyor. Gidip tedavi olmuyorlar normal insanlarin davranışlarıni da anormal sanıyorlar. :)
😂😂 bak bunda cok haklısın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım anlamak mümkün değil maalesef, insanları aşağılayarak, küçük düşürerek ve hakaret ederek konuşuyor hayatta tahammül edemediğim şeyler. Uzatıp onunla aynı seviyeye düşmektense görmezden gelmek en iyisi, hatta engelledim normalde görmüyorum da zaten😂 arkadaşın yorumu dikkatimi çekti o yüzden baktım yazdım az önce de
En iyisini yapmışsın valla

İlknurr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün Gorumcem ile bu konuyu konuştuk oda hamile simdi. Bende 4. Çocuğuma hamileyim. Benim bildigim kadariyla 4 hafta 1 ay olarak hesaplaniyor ve bana göre 34 hafta 8 buçuk aylık oluyo. Yanlış mı biliyorum acab diye sormak istedim. Çünki gorumceme gore de 34 hafta 7 buçuk aylık ediyormus 😂 böyle bi karışıklık yasadik dün
Benim ki de 34 haftalık oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar