Sorum var 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,035 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ama onemli deyilmiş sizinki 35 haftalikta kaç kiloydu bebişleriniz?
Maşaallah kuzum kilosu bence iyi doğuma kadar da kilo alacak zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 31 haftada doplerde 2.223-2.400 arası demişti dün 35 haftada gittim uzide 2.560 dedi normal doğumum içinde 3 klodan fazla olmaması lazımmış korku var içimde terslik olursa diye
Canım niyə qorxursan özünü qorxutma mən 3450 kilo idi qızım doğulanda 38 həftəlik özünü qorxutma 4kilonun üsdündə doğuş edənlər var

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende 31 haftada doplerde 2.223-2.400 arası demişti dün 35 haftada gittim uzide 2.560 dedi normal doğumum içinde 3 klodan fazla olmaması lazımmış korku var içimde terslik olursa diye
Cnm hiç korku olmasın alakası bile yok ben ilk oglumu 3 600, ikinci kizimi 3 900, 3 kizimi 4300 normal doğum yaptim 4 bebeğimi 35 haftalık 2400 doğdu sezeryan acil

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Amin cümlemize canim

4 200 doğanlar bile var canim senin doktorun biraz seni korkutmuş 3 500 normal doğuma engel deyilki korkma pozitif ol canim innşallah allahim tüm hamişleri bir avazda kurtarsın sag salim kucağımıza almayi nasip etsin

4 200 doğanlar bile var canim senin doktorun biraz seni korkutmuş 3 500 normal doğuma engel deyilki korkma pozitif ol canim innşallah allahim tüm hamişleri bir avazda kurtarsın sag salim kucağımıza almayi nasip etsin

Oy maşşalah paşaya😘

Oy maşşalah paşaya😘
Amin canım inşallah sağ salim olsunlar bilemiyorumki canım neden öyle söyledi inşallah sancıyı suyu bekliyorum

Cnm hiç korku olmasın alakası bile yok ben ilk oglumu 3 600, ikinci kizimi 3 900, 3 kizimi 4300 normal doğum yaptim 4 bebeğimi 35 haftalık 2400 doğdu sezeryan acil
Maşallah canım inşallah kolay doğum olur doktorumada söyledim hayırlısı nese o olsun kendide söyledi acil olmadıkca sezeryan olmayacak

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah sağ salim olsunlar bilemiyorumki canım neden öyle söyledi inşallah sancıyı suyu bekliyorum

Maşallah canım inşallah kolay doğum olur doktorumada söyledim hayırlısı nese o olsun kendide söyledi acil olmadıkca sezeryan olmayacak
Tabi canim acil bişey olmadıkça sezeryana almazlar ama en güzeli normal doğum

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Maşaallah kuzum kilosu bence iyi doğuma kadar da kilo alacak zaten

Canım niyə qorxursan özünü qorxutma mən 3450 kilo idi qızım doğulanda 38 həftəlik özünü qorxutma 4kilonun üsdündə doğuş edənlər var
Salam canım dünən həkimə gedmişdim altdan yoxlanış elədi elə dedi birdə dediki çanaq kişi çanağına oxşuyur dedim yəqin balacadı ona görə elə dedi belə ama hər şey normaldı dedi hələki təbi doğuşu fikirləşək sancın fln olarsa əlaqə saxlayarsan dedi

Evet canım çoğu kişi normal doğum güzel söylüyor inşallah öyle kolay olur

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Salam canım dünən həkimə gedmişdim altdan yoxlanış elədi elə dedi birdə dediki çanaq kişi çanağına oxşuyur dedim yəqin balacadı ona görə elə dedi belə ama hər şey normaldı dedi hələki təbi doğuşu fikirləşək sancın fln olarsa əlaqə saxlayarsan dedi

Salam canım bəs sula vermədin nəyə görə elə deyir elə olması təbii doğuşa mane olmur ki

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Salam canım bəs sula vermədin nəyə görə elə deyir elə olması təbii doğuşa mane olmur ki
Yox canım başqa şeyi soruşdum o yadımnan çıxdı sora fikirləşəndə ağlıma gəldiki belə bir şey demişdi axı həkim ama dedimki nə xeyirlidisə onu edərsiz hələki gözləyirəm sancınl fln

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar