Sorum var 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,031 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benim bebeğimde de karın çevresinde 4 hafta gelişim geriligi var 34+5 haftalığız 1960 Gr. Dikkat etmeme rağmen kilo az alıyor siz neler yaptınız acaba fark nasıl kapandı. Bide doktorunuz herhangi birşey söyledi mi
Doktorum sağlıklı beslenmeöi önerdi ben daha çok muz ceviz haşlanmış yumurta meyve ve ayran tükettim hele son ayda diş ağrısı çektiğim halde yine de toparladım. Hiç korkmayın düzenli şekilde beslenince hızlı şekilde kilo alır

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ama onemli deyilmiş sizinki 35 haftalikta kaç kiloydu bebişleriniz?
Ca
Ama onemli deyilmiş sizinki 35 haftalikta kaç kiloydu bebişleriniz?
Canım endiselenme gennelikle 34 35 haftalıkken bebek kanala yerleşince kilo ve diğer ölçüler yanlış oluyor genellikle. Benimde hep bir daha önden gidiyordu tüm ölçümleri bebeğin iri bebek olucak annesi diyordu doktor. Bebek kanala gelince bı hafta gelirsen geliyor kilosu böyle boyu kısa demeye başladı. 35 haftaya kadar herşey normaldi birden mı değiştir demi. Bebek kanala girince böyle oluyor sende bı canlandir gözünde bebek kafası kasık bölgesinde aşağı yerleşmiş iyice haliyle ölçümleri doğru olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar