Sorum var 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,033 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+3 ,,kilosu 2.800 ama boyu bir hafta geride dedi
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım inşallah kolay doğum olur doktorumada söyledim hayırlısı nese o olsun kendide söyledi acil olmadıkca sezeryan olmayacak

Salam canım dünən həkimə gedmişdim altdan yoxlanış elədi elə dedi birdə dediki çanaq kişi çanağına oxşuyur dedim yəqin balacadı ona görə elə dedi belə ama hər şey normaldı dedi hələki təbi doğuşu fikirləşək sancın fln olarsa əlaqə saxlayarsan dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım çoğu kişi normal doğum güzel söylüyor inşallah öyle kolay olur

Evet canım çoğu kişi normal doğum güzel söylüyor inşallah öyle kolay olur
İnşallah kuzum

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Maşşallah canim allah analı babalı büyütsün innşallah
Amin cümlemizin çocuklarını

Cnm normal.dogum gibisi yok 3 tane normal dogumum oldu çok rahat geçti ins sende sag salim bi avazda alirsin bebeğini kucağına benim 4 bebegim acil olduğu için sezeryana alındı yoksa oda normal doğum olucakti hayırlısı böyleymiş

Cnm normal.dogum gibisi yok 3 tane normal dogumum oldu çok rahat geçti ins sende sag salim bi avazda alirsin bebeğini kucağına benim 4 bebegim acil olduğu için sezeryana alındı yoksa oda normal doğum olucakti hayırlısı böyleymiş
Amin canım inşallah sağ salim olsunlar bilemiyorumki canım neden öyle söyledi inşallah sancıyı suyu bekliyorum

Maşallah canım inşallah kolay doğum olur doktorumada söyledim hayırlısı nese o olsun kendide söyledi acil olmadıkca sezeryan olmayacak
Ins kolay doğum olur rabbim Hayırlısını nasip etsin

Son düzenleme:
D

Duru17

Guest
Ay hiç sorun etmeyin maşallah kilosu iyi bence benim kızım 37. haftalıkken 33 haftalık gibiydi kilosu çok dikkat ettim . Çok şükür sağlıklı doğdu 2900 doğdu ama buna da şükür 😍Rabbim sağ salim kucağına almanızı nasip etsin 😍
Merhaba benim bebeğimde de karın çevresinde 4 hafta gelişim geriligi var 34+5 haftalığız 1960 Gr. Dikkat etmeme rağmen kilo az alıyor siz neler yaptınız acaba fark nasıl kapandı. Bide doktorunuz herhangi birşey söyledi mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar