Sorum var 37+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan 37+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,465 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+5
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Buraya doğurdum diye post açmak istiyorum artık 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım ya merak ediyorum işte ilk çocuk ya birde doğum nasıl olacak sağlığımız nasıl olacak herşeyi merak ediyorum
Ahahaha inşallah açacaksın kuzum sabret ama 😂😂ben valla 35 den sonra 1 gün sanki 1 yıl gibi geçiyordu 😂😂. Ay o günleri hatırldıkça mutlu oluyorum keşke kayra hep küçük kalsa önceden küçücük kalırdı kolımda kucağımda şimdi kocaman 🥺🥺büyüdükçe küçüklüğünü özlüyorum 🥺🥺

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 40+6 dogdu🤣
Seni biliyorum evet 🤣🤣 nasıl sabrettim ya 🤭🤭

Ahahaha inşallah açacaksın kuzum sabret ama 😂😂ben valla 35 den sonra 1 gün sanki 1 yıl gibi geçiyordu 😂😂. Ay o günleri hatırldıkça mutlu oluyorum keşke kayra hep küçük kalsa önceden küçücük kalırdı kolımda kucağımda şimdi kocaman 🥺🥺büyüdükçe küçüklüğünü özlüyorum 🥺🥺
Biz 7 kardeşiz. Benim hamileliğin sıkıntılı geçiyor biraz. Anneme diyorum ki yani h mi kendine acımadın 7 tane doğurdun. Bana dediki bunları hep unutacaksın küçüklük hallerini özleyip doğuracak sın yine diyorum anne yok yok birtane yeter 🤣🤣🤣

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar doğumun ne zman olacağını merek ediyorum içimde bir korku bi heyecan ama 🙆‍♀️ birde kendimi kaptırdım kız bebiş daha erken gelir diye bu yüzden zaman geçmek bilmiyor ablam diyor şimdi ki bebeler tembel 41 42 de geliyor artık 🤣🤣 gülsem mi ağlasam mı 🤭🤭
Ay canım sen 1 kız kardeşim 2 ha zorla mı dogurtacaksınız bu bebişleri😂😂 rahat bırakın şu bebişler istedıklerı vakite gelirler 😂😂tabı onunda ilk senın gıbı çok heyecanlı inşallah Sağ salim alırsınız kucagınıza 🤲🤲

Sağol canım ya merak ediyorum işte ilk çocuk ya birde doğum nasıl olacak sağlığımız nasıl olacak herşeyi merak ediyorum

🙈 İlk başlar daha erken gidiyordu sanki. Dediğin gibiyim bende son günlere bakıyorum artık haftaya değil 🤭 insan oğlu işte merak heyacan filan var 🤗 rabbim saplıjla kucağınıza almayı nasip etsin

Birbirimize çok yakınız duygular ondan aynı 🙈 heyecan işte benimde arada oluyor sancılarım birde artık ne gülebiliyorum ne hapşırabiliyorum ne öksürebiliyorum karnımda yer yok çünkü gülerken karnımı tutarak gülüyorum 🤣🤣🤣
Anlıyorum canm seni inşallah herşey yolunda gider

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Seni biliyorum evet 🤣🤣 nasıl sabrettim ya 🤭🤭

Biz 7 kardeşiz. Benim hamileliğin sıkıntılı geçiyor biraz. Anneme diyorum ki yani h mi kendine acımadın 7 tane doğurdun. Bana dediki bunları hep unutacaksın küçüklük hallerini özleyip doğuracak sın yine diyorum anne yok yok birtane yeter 🤣🤣🤣
Valla annen haklı kusum 😂😂 bende sırf küçük bebek için doğururum ama 😂😂

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

🙈 İlk başlar daha erken gidiyordu sanki. Dediğin gibiyim bende son günlere bakıyorum artık haftaya değil 🤭 insan oğlu işte merak heyacan filan var 🤗 rabbim saplıjla kucağınıza almayı nasip etsin

Birbirimize çok yakınız duygular ondan aynı 🙈 heyecan işte benimde arada oluyor sancılarım birde artık ne gülebiliyorum ne hapşırabiliyorum ne öksürebiliyorum karnımda yer yok çünkü gülerken karnımı tutarak gülüyorum 🤣🤣🤣
Öksürürken dikkat et birden doğurursun evde 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar