Sorum var 37+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan 37+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37+5
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣 Karnımı tutuyorum valla böyle şeylerde 🤣🤣
Bende hasta oldum bu salgına yakalandım 2 hafta perişan oldum öksürmekten artık karnımda sanki bebek değil yara var gibiydi şükür ki 2 gündür iyi oldum bu seferde vücudumun heryeri kaşınıyor yatamıyorum düzgün gece olmasını hiç istemiyorum gece çok azıyo kaşıntı

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Bende hasta oldum bu salgına yakalandım 2 hafta perişan oldum öksürmekten artık karnımda sanki bebek değil yara var gibiydi şükür ki 2 gündür iyi oldum bu seferde vücudumun heryeri kaşınıyor yatamıyorum düzgün gece olmasını hiç istemiyorum gece çok azıyo kaşıntı
Kaşıntı çok kötü ya allahtan bende yok yırtık fazla olmasına rağmen kaşıntı yok herkesin sorunu başka valla rabbim kolaylık versin hepimize

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kaşıntı çok kötü ya allahtan bende yok yırtık fazla olmasına rağmen kaşıntı yok herkesin sorunu başka valla rabbim kolaylık versin hepimize
Amin cnm Amin 😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakalım hangimiz önce doğuracak hayırlı doğum olsun hepimiz için doğum edince yaz haberimiz olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya kızlar doğumun ne zman olacağını merek ediyorum içimde bir korku bi heyecan ama 🙆‍♀️ birde kendimi kaptırdım kız bebiş daha erken gelir diye bu yüzden zaman geçmek bilmiyor ablam diyor şimdi ki bebeler tembel 41 42 de geliyor artık 🤣🤣 gülsem mi ağlasam mı 🤭🤭
ablan dogru soyluyor kiz bebeker kec geliyor😃

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar doğumun ne zman olacağını merek ediyorum içimde bir korku bi heyecan ama 🙆‍♀️ birde kendimi kaptırdım kız bebiş daha erken gelir diye bu yüzden zaman geçmek bilmiyor ablam diyor şimdi ki bebeler tembel 41 42 de geliyor artık 🤣🤣 gülsem mi ağlasam mı 🤭🤭
Benim kız 39+2 de doğdu canım erken dogmuyorlar zamanında diyelim 😘 var. Daha 2 haftalık süren bol bol gez merdiven çık keyfini çıkar birde uyu dinlendir kendini canım. O vakti geldiğinde kapıni çalacak 💞 aslında seni anlıyorum gelen geçen dogurmadin mi diye sorar psikolojinide etkiler böyle insanlar varsa hiç dinleme Rabbim kavusacagin saati bilir

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız 39+2 de doğdu canım erken dogmuyorlar zamanında diyelim 😘 var. Daha 2 haftalık süren bol bol gez merdiven çık keyfini çıkar birde uyu dinlendir kendini canım. O vakti geldiğinde kapıni çalacak 💞 aslında seni anlıyorum gelen geçen dogurmadin mi diye sorar psikolojinide etkiler böyle insanlar varsa hiç dinleme Rabbim kavusacagin saati bilir
Ne güzel derdime dil döktün canım teşekkür ederim hayırlısı ile gelisn yavrum 💙🌼🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar