Sorum var 37 hafta benim zilli kilo almadı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan 37 hafta benim zilli kilo almadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,985 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 hafta benim zilli kilo almadı
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aramızda 1 hafta var canım çok şey denedim ama almadı yavrum ne yapayım elimden geleni yaptım inşallah seninki güzel kilo almıştır sağlıkla doğarlar inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım

İnşallah canım

İlki de böyle olmuştu kendine getirene kadar canım çıktı o yüzden sıkıntı yaptım canım 😀

İnşallah canım

İlki de böyle olmuştu kendine getirene kadar canım çıktı o yüzden sıkıntı yaptım canım 😀
Canım hiç üzülme doğunca bol bol emzirirsin bebeğin kilo alır önemli olan sağlıklı olması gerisi boş oğlum 4,5 yaşında 14 kilo yaşıtları fazla küçük doğdu gelişim geriliği vardı ama sağlıklı bir oğlum var bence sağlık önemli kilo önemli değil kızımda kiloluydu maşallahı vardı bir nazara geldi çocuk yandı ağız yolu ile beslenemedigi için zayıfladı yani bence önemli olan sağlık ve kem gozlerden korumak bence bebeğin zayıf diye üzülme doğunca netlesir kilosu uzulursen de bebeğin yine beslenemez. Nolur kendinizi üzmeyin herşeyin telafisi var sağlık olsun gerisi boş ♥️🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aramızda 1 hafta var canım çok şey denedim ama almadı yavrum ne yapayım elimden geleni yaptım inşallah seninki güzel kilo almıştır sağlıkla doğarlar inşallah

İnşallah canım

İnşallah canım

İnşallah canım

❤️

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç üzülme doğunca bol bol emzirirsin bebeğin kilo alır önemli olan sağlıklı olması gerisi boş oğlum 4,5 yaşında 14 kilo yaşıtları fazla küçük doğdu gelişim geriliği vardı ama sağlıklı bir oğlum var bence sağlık önemli kilo önemli değil kızımda kiloluydu maşallahı vardı bir nazara geldi çocuk yandı ağız yolu ile beslenemedigi için zayıfladı yani bence önemli olan sağlık ve kem gozlerden korumak bence bebeğin zayıf diye üzülme doğunca netlesir kilosu uzulursen de bebeğin yine beslenemez. Nolur kendinizi üzmeyin herşeyin telafisi var sağlık olsun gerisi boş ♥️🤲
Benim oğlumda 5 yaşında 15 kilo anca var 2670 doğmuştu. Onun gibi olmasın diye bunda çok uğraştım olmadı nasip değilmiş dediğin gibi önemli olan sağlık . Nazar gerçekten çok etkiliyor Rabbim korusun evlatlarımızı

Sade şişe sodası iç hergün kaşar peynir ye faydası oluyo bebeğe
Hergün yiyorum kaşar , ceviz , haşlanmış yumurta, süt , hurma, yoğurt , muz, arada da soda içiyorum canım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda 5 yaşında 15 kilo anca var 2670 doğmuştu. Onun gibi olmasın diye bunda çok uğraştım olmadı nasip değilmiş dediğin gibi önemli olan sağlık . Nazar gerçekten çok etkiliyor Rabbim korusun evlatlarımızı

Hergün yiyorum kaşar , ceviz , haşlanmış yumurta, süt , hurma, yoğurt , muz, arada da soda içiyorum canım
Yani önemli olan sağlıklı olamalari bak misal ben yumurta yemiyorum safra kesemde bişi var sanırım kokuyor bana ceviz de var yemiyorum hurma yiyorum kaşar aklıma gelirse süt arada muz hiç yemiyorum 😀 soda da yakıyor boğazımı yani bünye ile alakalı önemli olan sağlık bence

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum can içinde olsun kiloyu doğunca alsın çok takma kiloyu doğunca 1 hafta da toplar sen dogduktan sonra sarilik olmasın o na dikkat et
Sağol canım inşallah

Canım benim 37 +2 de 3 kilo dedi 38+1 de 3400 olmuştu nesguik yemiştim sütle o aldırıyor
Onuda bi ara çok yemiştim gene deneyim canım sağol

Canım benim 37 +2 de 3 kilo dedi 38+1 de 3400 olmuştu nesguik yemiştim sütle o aldırıyor
😄😄😄Yerim ben o zilliyi ne yapalım kuzum sağlığı yerinde olsun da varsın zayif doğsun. Doğduktan sonra hızla alıyorlar zaten ilk aydan sonra takma kafana💛
İnşallah canım 🥰🥰💜💜

😄😄😄Yerim ben o zilliyi ne yapalım kuzum sağlığı yerinde olsun da varsın zayif doğsun. Doğduktan sonra hızla alıyorlar zaten ilk aydan sonra takma kafana💛
İnşallah canım 🥰🥰💜💜
Bende 37+5 deyim bebeğin kilosu 3.200 gram p.tesi 31 Mayısda alck beni Dr. Rabbim sağlckla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌺🌺
Amin inşallah sağlıkla gelsin inşallah senin evladında canım. Seninde 38 de alacak demekki benimki de 38 de alıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar