39+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra2626 tarafından oluşturulan 39+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,044 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+5
Konbuyu başlatan Esra2626
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra2626

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba. Bugün kontrolde bebek doğum yoluna girmemiş dedi doktor. Nst de hiç sancı da çıkmadı. 41. Haftaya kadar bekleriz gelmezse suni sancı veya sezeryan plânlarız dedi doktor biraz moralim bozuldu. Tavsiyeleriniz neler kızlar. Sezeryana mi dönsem . Mucizevi bir şeyler var mı :p :))
Bence bekle suni sancı da olsa al normal doğur.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahududunun yeşil yapraklarını demliyorsun dimi. Ne zaman başladın.
Ahududunun
Ahududunun yeşil yapraklarını demliyorsun dimi. Ne zaman başladın.
Ahududuyu günde kaç kez iciyirsunuz?

M

Mammarouge

Guest
Ben de bir kere içince doğum sancilarim başlar sanıyorum 😂 beklemekten başka çare yok. Yağmur da çok var evde yürüyeyim bari :)
Ben 37. haftadan beri her gün yokuş yukarı yürüyorum akşamları, pilates yapıyorum, hurma yiyorum, çaydan içiyorum, korunmasız ilişkiye giriyoruz gün aşırı ama hala tık yok😂😂😂

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Nerede yağmur yağıyor kız buralar yanıyor valla ☺️
Sakaryadayim :) şuan yağmur sıkıntısı var nem bastı. Bu hafta doğursam bari :)

Ben 37. haftadan beri her gün yokuş yukarı yürüyorum akşamları, pilates yapıyorum, hurma yiyorum, çaydan içiyorum, korunmasız ilişkiye giriyoruz gün aşırı ama hala tık yok😂😂😂
Gelesi yoksa naparsak yapalım gelmiyor herhalde. Bi arkadaşin da ananas onermiş doktoru. Ona başladım. Artık yarın biberiye çayını deneyeceğim. Kendiliğinden gelirler inşallah 😊 sabırlı çocuk olacak bizimkiler:)

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Gelesi yoksa naparsak yapalım gelmiyor herhalde. Bi arkadaşin da ananas onermiş doktoru. Ona başladım. Artık yarın biberiye çayını deneyeceğim. Kendiliğinden gelirler inşallah 😊 sabırlı çocuk olacak bizimkiler:)
İnşallah gelir havalar iyice ısınmadan canım ☺️

M

Mammarouge

Guest

İnsAllah canim hayırlısıyla gelsinler de... Ananas ödem de attırıyor ben ilk hamileliğimde çok asermistim 7 ay boyunca neredeyse her gün yedim ama doğuma faydası olduğunu ilk defa duydum

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Bi de bir arkadaş söyledi magnezyum doğumu geciktiriyor diye biraz araştırdım galiba haklılık payı var. Kimi doktorlar 37.haftadan sonra magnezyum desteğini bıraktiriyormus

Tüm sayfalar yüklendi.