39+5

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra2626 tarafından oluşturulan 39+5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,042 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39+5
Konbuyu başlatan Esra2626
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra2626
A

Asaf💙Asım

Guest
Gerçekten normal doğum kadar güzel bir şey yokmuş. 07.07.2021 bebeğimin makat geliş sebebiyle 39+6 da sezeryan doğum oldu. Ama sonrası kötü demek istemiyorum hakkımızda hayırlı olan buymuş diyorum ama sonrasındaki ağrı insanı çok zorluyor. Normal doğum öyle değil sancini çek bebiş gelsin ve ağrı yok Rabbim ilk gebeliğim de normal doğumu nasip etti. İkincide bebiş bulunduğu yerde rahat olunca hiç kıpırdamadı ☺️ makat olunca mecburen sezeryan olduk.. Rabbim herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin hem bebisin sağlığı hem annenin sağlı için ne hayirlisiysa o olsun...
İmkanınız varsa kesinlikle bekleyin heleki bebiş baş asagiysa bırakın istediği zaman gelsin. Herkesin dediği gibi sürekli hareket halinde olun. Meryem suresini inşikak süresini bol bol okuyun. Taze hurma tüketin.
Rabbim kimseyi bu yolda eğlemesin doğum yapacakların yar ve yardımcısı olsun. Doğumu olanlarında evlatlarını sağlıkla sıhhatle analı babalı büyütmeyi nasip etsin... Hayırlı geceler...🌼🍀🌹💐

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah normal doğumum olur doğum yaklaştıkça daha çok normal doğum isteğim oluştu. Inşallah bana da nasip olur, 40+0 da beklemedeyim. Bebegin kafası aşağıda ama doğum kanalına girmedi, sağ kasigimin orada kafası

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba. Bugün kontrolde bebek doğum yoluna girmemiş dedi doktor. Nst de hiç sancı da çıkmadı. 41. Haftaya kadar bekleriz gelmezse suni sancı veya sezeryan plânlarız dedi doktor biraz moralim bozuldu. Tavsiyeleriniz neler kızlar. Sezeryana mi dönsem . Mucizevi bir şeyler var mı :p :))
Kiz gelmek istemiolar diolar yerimiz iyidr bende hala yapmadmm gelmio hanm kzm 😀😀

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlı doğumlar nasip eylesin inşAllah banada 8 yıl öncesi suni sancı vereceklerdi ta ki bi abladan cinsel birliktelikten doğum yolunun açılacağını duymuştum ve arkasına sıcak suyla duş hastane ye yetişme ve doğumum toplam da 1 saat sürmemiştir 😁 normal doğum gbisi var mı ama bebeğin ve annenin sağlığı için sezeryan da tercih ediliyor herşeyden önce sağlık , tehlikeye atmaya gerek yok , annelik çok zor ☺️

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlı doğumlar nasip eylesin inşAllah banada 8 yıl öncesi suni sancı vereceklerdi ta ki bi abladan cinsel birliktelikten doğum yolunun açılacağını duymuştum ve arkasına sıcak suyla duş hastane ye yetişme ve doğumum toplam da 1 saat sürmemiştir 😁 normal doğum gbisi var mı ama bebeğin ve annenin sağlığı için sezeryan da tercih ediliyor herşeyden önce sağlık , tehlikeye atmaya gerek yok , annelik çok zor ☺️
Ay ne güzel inşallah benim de öyle olur hayırlısı ile 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benm azalms blmiormm sebebni😀😀
Aslında hareket azalır çünkü bebek doğum kanalına girermiş

Tüm sayfalar yüklendi.