39 haftalık hamileyim bebeğim ters

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fetihhanın annesi tarafından oluşturulan 39 haftalık hamileyim bebeğim ters başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,299 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39 haftalık hamileyim bebeğim ters
Konbuyu başlatan Fetihhanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
Gercekten yazınca konulunca sizler rahatladım ilk olunca mı anlamadım duygu karması cok oluyo🙈
sen bebeğine odaklan kucağı alacağın zamanı düşün inanki çok güzel duygu ikinciyi de şekilde duygusu tarif edilmez kulağına aldığı zaman anlayacaksın korkulacak birşey yok cnn herkez doğurup sende yapacaksın öyle düşün rahat ol bir bakmışsın kucağında buyurmuşsun bile zaman çok hizli🥰

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
sen bebeğine odaklan kucağı alacağın zamanı düşün inanki çok güzel duygu ikinciyi de şekilde duygusu tarif edilmez kulağına aldığı zaman anlayacaksın korkulacak birşey yok cnn herkez doğurup sende yapacaksın öyle düşün rahat ol bir bakmışsın kucağında buyurmuşsun bile zaman çok hizli🥰
Aynen öyle normalde sezeryanda oldum ben ama yok normal ol yada normal olma sezeryan vs onları hiç takma agrinolacaksa ikisindede olacak olmayacaksa ikisindede olmuyacak yani kısa sürede o ağrılarda geçiyor emin ol evladını kucağına aldıktan sonra ağrı sızı kalmıyor hiç

Fetihhanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnsanları çok dinliyorum hatam burda yoksa sadece bebeğime odaklansam zaman daha güzel gecicek benim için 🤗

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🥰🤲🏻 Bakalım bu hafta bize ne dicek kimisi gitme doktora evde sancının gelmesini bekle diyo ama insan yine dayanamıyo tabi
O bakımda doğru cnn biraz evde çek şancı olsa banyo yap güzelce ilik suda otur falan herşeyi hazırla git çünkü olmasa direk gitsen suni şancı falan verilir ha birde bak bir haftan kalmış hurma al günde 7 tane ye ama bir hurma ye bir su iç öyle 7 taneyi ye ben doğuma gidince yedim yolda 40 dk sürüyor yok gidene kadar 4 cm açılma olmuştu

Fetihhanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle normalde sezeryanda oldum ben ama yok normal ol yada normal olma sezeryan vs onları hiç takma agrinolacaksa ikisindede olacak olmayacaksa ikisindede olmuyacak yani kısa sürede o ağrılarda geçiyor emin ol evladını kucağına aldıktan sonra ağrı sızı kalmıyor hiç
Bende sizler gibi düşünüyorum aslında doğum şeklinin pek önemi yok önemli olan sağ saglim saglıklı bi şekilde onu kucagıma almak onu o duygu yaşamak aslında tel düşüncem bu ama farkına varmadan taktığımı düşünüyorum 😒

Fetihhanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
O bakımda doğru cnn biraz evde çek şancı olsa banyo yap güzelce ilik suda otur falan herşeyi hazırla git çünkü olmasa direk gitsen suni şancı falan verilir ha birde bak bir haftan kalmış hurma al günde 7 tane ye ama bir hurma ye bir su iç öyle 7 taneyi ye ben doğuma gidince yedim yolda 40 dk sürüyor yok gidene kadar 4 cm açılma olmuştu
Bu duydum ben bunu yapıyım canım ya vallahi allah razı olsun hepinizden ❤️ Yarından itibren hurma ılk duş ne varsa yaparım ben 🙈🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar