39 haftalık hamileyim bebeğim ters

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fetihhanın annesi tarafından oluşturulan 39 haftalık hamileyim bebeğim ters başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,325 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 39 haftalık hamileyim bebeğim ters
Konbuyu başlatan Fetihhanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bol bol yürüyüş yap cnm hurma ye döner belki

Gulten5454

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum normal olmaz dedi sizcede olmazmı ve başı yukarda dedi ama bunu tam 38 haftalıkta söyledi
Bem kendim de oyle bisey olmadi ama ablamda oldu son gun doguma gittiginde bebek tam dönmemiş egerdonmesse sezeryaba alacaz dediler agrili agrilu hareketler uapti yarim saay sonra hazir dedi normal dogum yapti hemde sezeryan sonrası normal dogum oturma kalkma hareketlero yaptırdı

Fetihhanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bem kendim de oyle bisey olmadi ama ablamda oldu son gun doguma gittiginde bebek tam dönmemiş egerdonmesse sezeryaba alacaz dediler agrili agrilu hareketler uapti yarim saay sonra hazir dedi normal dogum yapti hemde sezeryan sonrası normal dogum oturma kalkma hareketlero yaptırdı
Doktor bu konuda cok ama cok önemli aslında bende normal istiyorum istedim ama olmuycaksada ikiside doğum sonucta diyorum ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar