4 aylık bebeğiniz kaç kilo? 🤷‍♀️🤷‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan 4 aylık bebeğiniz kaç kilo? 🤷‍♀️🤷‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,649 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylık bebeğiniz kaç kilo? 🤷‍♀️🤷‍♀️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 aylık bebeğiniz kaç kilo?
Benim bebeğim zayıf mı acaba diye merak ediyorum benimki
6. 450 kg

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ya zayıf mis ya benimkine de herkes diyor bu kız niye böyle zayıf yemek vermiyormusun diyorlar😏
benim kızım 7 aylık Ken kalp ameliyatı oldu 2 kez 1 ay yoğun bakım da kaldı doktorumda 4 gün kalacak demişti ama bazı şeyler yolunda gitmedi 2.ameliyat oldu ve doktorlar bu kız cok güçlü olucak diyordu gerçekten öyle kızım iyiki doğurmusum diyorum kurban olurum ben ona
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya zayıf mis ya benimkine de herkes diyor bu kız niye böyle zayıf yemek vermiyormusun diyorlar😏
birde kaldiramaz dedi doktor 2.ameliyati cok küçük ve zayıfti o zaman 6 kiloydu 4 kiloya düştü 1 ayda yani kizim eridi gözümün önünde akşamları uzaktan görmeye gidiyorduk bizi unutmuştu agliyordu bizi görünce suan o günler aklima geldi cok kötü oldum ağlıyorum Rabbime şükürler olsun onu bize bağışladı 🙏☹️🤲🤲

birde kaldiramaz dedi doktor 2.ameliyati cok küçük ve zayıfti o zaman 6 kiloydu 4 kiloya düştü 1 ayda yani kizim eridi gözümün önünde akşamları uzaktan görmeye gidiyorduk bizi unutmuştu agliyordu bizi görünce suan o günler aklima geldi cok kötü oldum ağlıyorum Rabbime şükürler olsun onu bize bağışladı 🙏☹️🤲🤲

benim kızım 7 aylık Ken kalp ameliyatı oldu 2 kez 1 ay yoğun bakım da kaldı doktorumda 4 gün kalacak demişti ama bazı şeyler yolunda gitmedi 2.ameliyat oldu ve doktorlar bu kız cok güçlü olucak diyordu gerçekten öyle kızım iyiki doğurmusum diyorum kurban olurum ben ona

Yoğun bakım günleri 😭ömür boyu unutamayacağım sanırım. Şimdi kucağımda olmasına rağmen Her aklıma geldiğinde bende ağlıyorum

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
benim bebeğin 1 aylık 3 kiloydu doğunca simdi 4 350 gram
Kaç aylık canım benimkide 2850 doğdu

Maşallah rabbim nazardan korusun canım kilosu gayet iyi benim kızım 9 aylık olucak ayin 20 sinde 8 kilo hala😒
Ebe kilosu az dedi canım ona canım sıkıldı ondan sordum

Maşallah rabbim nazardan korusun canım kilosu gayet iyi benim kızım 9 aylık olucak ayin 20 sinde 8 kilo hala😒
MaşAllah 🧿 bizim 4. Ayda 5770 di boyu da 58 cm süt alerjisi reflü derken bayagı sıkıntılı kilomuz bide üstüne covid oldu yavrum
Ahh kıyamam kuzum benim ya bana ebe az dedi canım ondan soruyorum Rabbim şifa versin

MaşAllah 🧿 bizim 4. Ayda 5770 di boyu da 58 cm süt alerjisi reflü derken bayagı sıkıntılı kilomuz bide üstüne covid oldu yavrum
Ahh kıyamam kuzum benim ya bana ebe az dedi canım ondan soruyorum Rabbim şifa versin
canım seninki yine iyi benim 2 yaşındaki kızım geçen hafta sağlık ocağına götürdüm sekiz buçuk kilo 84 santim
Kuzum ebe bişey demiyo mı bir sorun mu var

Tüm sayfalar yüklendi.