4 aylık bebeğiniz kaç kilo? 🤷‍♀️🤷‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan 4 aylık bebeğiniz kaç kilo? 🤷‍♀️🤷‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,660 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylık bebeğiniz kaç kilo? 🤷‍♀️🤷‍♀️
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
benim kızım 7 aylık Ken kalp ameliyatı oldu 2 kez 1 ay yoğun bakım da kaldı doktorumda 4 gün kalacak demişti ama bazı şeyler yolunda gitmedi 2.ameliyat oldu ve doktorlar bu kız cok güçlü olucak diyordu gerçekten öyle kızım iyiki doğurmusum diyorum kurban olurum ben ona
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

birde kaldiramaz dedi doktor 2.ameliyati cok küçük ve zayıfti o zaman 6 kiloydu 4 kiloya düştü 1 ayda yani kizim eridi gözümün önünde akşamları uzaktan görmeye gidiyorduk bizi unutmuştu agliyordu bizi görünce suan o günler aklima geldi cok kötü oldum ağlıyorum Rabbime şükürler olsun onu bize bağışladı 🙏☹️🤲🤲

birde kaldiramaz dedi doktor 2.ameliyati cok küçük ve zayıfti o zaman 6 kiloydu 4 kiloya düştü 1 ayda yani kizim eridi gözümün önünde akşamları uzaktan görmeye gidiyorduk bizi unutmuştu agliyordu bizi görünce suan o günler aklima geldi cok kötü oldum ağlıyorum Rabbime şükürler olsun onu bize bağışladı 🙏☹️🤲🤲
Ya canım kıyamam ya 😥rabbim size bağışlasin inşallah Allah'ım evlatlarımızin kötü gününü göstermesin inşallah hiçkimseyede

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kaç aylık canım benimkide 2850 doğdu

Ebe kilosu az dedi canım ona canım sıkıldı ondan sordum

Ahh kıyamam kuzum benim ya bana ebe az dedi canım ondan soruyorum Rabbim şifa versin

Ahh kıyamam kuzum benim ya bana ebe az dedi canım ondan soruyorum Rabbim şifa versin
Kuzum ebe bişey demiyo mı bir sorun mu var
Ay bunlar da ayarsız kilolu olur vay çok kilolu zayıf olur vay çok zayıf. Sağlıklıysa sıkıntı yok canım kilolu olması çok ta iyi değil hantallaşıyor bebekler bizin arkadaşın kızı var küçük bir sumocu diyebiliriz dünya güzeli ama bebek korkuluk gibi kilodan kolu oynamıyordu. Şimdi ufak ufak hareketlenmeye başladı da bi tık zayıfladı

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım kıyamam ya 😥rabbim size bağışlasin inşallah Allah'ım evlatlarımızin kötü gününü göstermesin inşallah hiçkimseyede
amin canım cümlemizin inşallah ❣️

Yoğun bakım günleri 😭ömür boyu unutamayacağım sanırım. Şimdi kucağımda olmasına rağmen Her aklıma geldiğinde bende ağlıyorum
bende fotoğrafları ma bakıyorum diyorum şimdi bu Gökçe mii

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım bebişin kilosu gayet normal
O zaman ebe beni korkuttu canım az dedi ama yada ek
Ay bunlar da ayarsız kilolu olur vay çok kilolu zayıf olur vay çok zayıf. Sağlıklıysa sıkıntı yok canım kilolu olması çok ta iyi değil hantallaşıyor bebekler bizin arkadaşın kızı var küçük bir sumocu diyebiliriz dünya güzeli ama bebek korkuluk gibi kilodan kolu oynamıyordu. Şimdi ufak ufak hareketlenmeye başladı da bi tık zayıfladı
Ek gıda yada mama ver dedi korktum canım. Çok hareketli olduğu için mi kilo almıyo ki

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ek gıda yada mama ver dedi korktum canım. Çok hareketli olduğu için mi kilo almıyo ki
Valla kuzum benim oğöum 4 kilo doğdu 1 aylıktı 5500 kiloya çıkmıştı 3 4 aylıkken 7 8 kiloya yakındı ama çok hareketliydi 6 aylıkken koltuk kenarına dikiliyordu 7 aylıkken yürüdü ama hareketlendikçe süzüldü çocuk şuan ek gıda ve meme bir gidiyor 1 yaşını geçti ama yani çıldırıyorum artık hareketliliğinden dolayı evet hareketli çocuk kilo veriyor ama senin çocuğunun kilosu bence normal birazda bünye meselesi anne baba da zayıfsa çocuk çok aşırı kilolu olmuyor genelde. Sen kilosunu sıkıntı yapma kuzucum sağlıklı bir çocuksa sadece zayıfsa bence kafaya takılacak birşey yok demektir

Ayrıca ebe ne bilsin çocuğun kilosunu doğum hakkında yorum yapsın çocuk sağlığı hakkında ne yorum yapıyor sen doktorunun direktiflerine göre hareket et

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum benim oğöum 4 kilo doğdu 1 aylıktı 5500 kiloya çıkmıştı 3 4 aylıkken 7 8 kiloya yakındı ama çok hareketliydi 6 aylıkken koltuk kenarına dikiliyordu 7 aylıkken yürüdü ama hareketlendikçe süzüldü çocuk şuan ek gıda ve meme bir gidiyor 1 yaşını geçti ama yani çıldırıyorum artık hareketliliğinden dolayı evet hareketli çocuk kilo veriyor ama senin çocuğunun kilosu bence normal birazda bünye meselesi anne baba da zayıfsa çocuk çok aşırı kilolu olmuyor genelde. Sen kilosunu sıkıntı yapma kuzucum sağlıklı bir çocuksa sadece zayıfsa bence kafaya takılacak birşey yok demektir

Ayrıca ebe ne bilsin çocuğun kilosunu doğum hakkında yorum yapsın çocuk sağlığı hakkında ne yorum yapıyor sen doktorunun direktiflerine göre hareket et
Çok teşekkür ederim canım benim içi rahatlattın. Maşallahı varmış senin tosunun. Bakalım biz ne zaman emekliycez❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.