Sorum var 4 aylık bebek konuşur mu 🙄😄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanmtutenk tarafından oluşturulan 4 aylık bebek konuşur mu 🙄😄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 4 aylık bebek konuşur mu 🙄😄
Konbuyu başlatan Hanmtutenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar benim kız 4 aylık olmak üzere ve net bir şekilde anne diyor ilk bana öyle geliyor sandım ama eşimde anne diyor bu kız dedi. Normalde demiyor ağlayınca anne anne diye ağlıyor ne tuhaf değil mi
Benimde kizim 4.5 aylik ane dimiyor canim farkli sesler cikariyor sana ane.demis gibi gelmis ola bilir

Hanımlar benim kız 4 aylık olmak üzere ve net bir şekilde anne diyor ilk bana öyle geliyor sandım ama eşimde anne diyor bu kız dedi. Normalde demiyor ağlayınca anne anne diye ağlıyor ne tuhaf değil mi
Benimki de AMNEEae diye ağlıyordu
anne de değil meme de değil ortaya karışık birşey di😃

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cvp yazdım gelmedi herhalde canım. Şifremi unuttum anca giriş yaptım. Bide arya çok hareketlendi 5 dk vaktim olmuyor :) sistem devamlı giriş. Yap diyor çıkış yapılıyor sistemden. Sen nasılsın paşa nasıl canım :)
Paşa çok yaramaz teyzesi 4 döndürüyor bizi evde 🥲. Valla aşırı yorgun ve bitkin kuzum. Arya'yı öp yerime

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah kuzuma ya çok erken demiş kuzum benim kızım 14 aylık baba diyor dede diyor nene diyor bebe diyor ama anne yok 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.