40 çıkmadan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan 40 çıkmadan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 718 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 çıkmadan
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifelif26

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cumartesi günü 40miz çıkıyor bu gece rüyamda annemlebi odadayiz annem ölüden korkar gasilhanenin önünden geçemez rüyamda da beyaz uzun taş gördüm ama köşeleri var musalla taşına benzemiyor annem kapıyı kapat pis kokuyor korkuyorum zaten diyor bi kaç kişiye sordum eğer rüyada musalla taşı sabunda varsa sabun büyüsü yapılacaktır veya yapılmıştır diyor yapılan kişi 5 gün sonra olur falan dediler acayip korktum ama herzaman RABBIME sığınırım acaba 40li olduğum için mi böyle bir rüya gördüm ?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cumartesi günü 40miz çıkıyor bu gece rüyamda annemlebi odadayiz annem ölüden korkar gasilhanenin önünden geçemez rüyamda da beyaz uzun taş gördüm ama köşeleri var musalla taşına benzemiyor annem kapıyı kapat pis kokuyor korkuyorum zaten diyor bi kaç kişiye sordum eğer rüyada musalla taşı sabunda varsa sabun büyüsü yapılacaktır veya yapılmıştır diyor yapılan kişi 5 gün sonra olur falan dediler acayip korktum ama herzaman RABBIME sığınırım acaba 40li olduğum için mi böyle bir rüya gördüm ?
Canim gene senin gördüğün rüya en hafif i ben neler neler gördüm önceki gebeliklerimde anlatsam daha beter olur yani kafayı yiyecek duruma gelmistim gelelim konuya 40 in çıkana kadar böyle rüyalar gormen normal kirklisin çünkü lohusasin kendini korkutma muska falan varsa üzerine tak dua biliyosan özellikle ayetel kursi günlük oku eşinin bir kıyafeti varsa hırka yelek tarzı bişey onu üzerinden çıkartma geccek insallah bu günler de sen sakin ol kendini korkutma canim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım lohusalık döneminde olduğun için olabilir hayra çıksın inşallah rüyan bol bol oku kendinede bebeğine de 40ınız çıkınca geçer büyük ihtimalle korkutma hiç kendini içini ferah tut

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Lohusalıktan kaynaklanıyor başucuna dua bırak mümkünse bi odada tek uyuma uyumadanda ayetel kürsi felak nas mutlaka oku

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım ayrıca Peygamber efendimiz şöyle dermiş kötü rüyaları anlatmayın yorumlamayın sende lohusa sın aklında kalmış demek ki Allah hayırlara çıkarsın de unut 🤲

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kırkın çıktıktan sonra da görebilirsin böyle rüyalar ama kimseye yorum yaptırma çünkü Allah göstermesin nasıl yorumlar iseler o senin kafanda kuruntu haline gelir yastığının altına cevşen koy yatağının altına da bıçak gibi bir şey çok şükür ben öyle yaptım hiç bir şey de görmedim lohusalıkta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma canım ayrıca Peygamber efendimiz şöyle dermiş kötü rüyaları anlatmayın yorumlamayın sende lohusa sın aklında kalmış demek ki Allah hayırlara çıkarsın de unut 🤲
Aynen öyle nasıl yorumlanırsa öyle bir şey ortaya çıkıyor çünkü mesela olacağı yoksa da insan kafasında kuruyor kuruntu yapıyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kırkın çıktıktan sonra da görebilirsin böyle rüyalar ama kimseye yorum yaptırma çünkü Allah göstermesin nasıl yorumlar iseler o senin kafanda kuruntu haline gelir yastığının altına cevşen koy yatağının altına da bıçak gibi bir şey çok şükür ben öyle yaptım hiç bir şey de görmedim lohusalıkta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle nasıl yorumlanırsa öyle bir şey ortaya çıkıyor çünkü mesela olacağı yoksa da insan kafasında kuruyor kuruntu yapıyor
Evet canım haklısın kötü rüyaları yorumlatmak iyi değil derler.

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Canim gene senin gördüğün rüya en hafif i ben neler neler gördüm önceki gebeliklerimde anlatsam daha beter olur yani kafayı yiyecek duruma gelmistim gelelim konuya 40 in çıkana kadar böyle rüyalar gormen normal kirklisin çünkü lohusasin kendini korkutma muska falan varsa üzerine tak dua biliyosan özellikle ayetel kursi günlük oku eşinin bir kıyafeti varsa hırka yelek tarzı bişey onu üzerinden çıkartma geccek insallah bu günler de sen sakin ol kendini korkutma canim
Cok korktum herkez sacma sapan söyleyince

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok korktum herkez sacma sapan söyleyince
Sen takma kafana canim korkutma kendini korkutursan öyle daha çok kötü ruya görürsün benim annem derki kötü bir ruya gordugun zaman aç suyu suya anlat o suyla birlikte akar gider için rahat olur derdi sen dua oku bolca felak nas ayetel kursi özellikle günlük 7 tane oku fayda gorceksin

Tüm sayfalar yüklendi.