40 çıkmadan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan 40 çıkmadan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 723 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 çıkmadan
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifelif26

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cumartesi günü 40miz çıkıyor bu gece rüyamda annemlebi odadayiz annem ölüden korkar gasilhanenin önünden geçemez rüyamda da beyaz uzun taş gördüm ama köşeleri var musalla taşına benzemiyor annem kapıyı kapat pis kokuyor korkuyorum zaten diyor bi kaç kişiye sordum eğer rüyada musalla taşı sabunda varsa sabun büyüsü yapılacaktır veya yapılmıştır diyor yapılan kişi 5 gün sonra olur falan dediler acayip korktum ama herzaman RABBIME sığınırım acaba 40li olduğum için mi böyle bir rüya gördüm ?
Lohusaliktan oluyor yastqinin altina bıçak koy iqne ilikle esinin qiyisisi sürekli yanınızda bulunsun insaAllah bisey olmaz ben ilk qebelqmde kaynanamla kaliyrdm bunları yaptık hiç kötü durum yasamadm coqu zaman tek kaldım. Birde şöyle bisey war bulabilirseniz eqer hz. Süleymanın mührü war kolye şeklinde eşim bana aldı çok faydasını qordüm qebeliqim boyunca çok şükür bi kötü rüya qörmedim onceleri neler neler qorurdum anlatmam. Bu dedqim şey buyuden muskadan cinden kötü rüyadan uzak tutuyo. Hz. Süleymanın hayatını biliyosunzdr qecmiste cinleri yonetiyordu. Bulabilirseniz almanızı çok tavsiye ederim 🌸

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Lohusaliktan oluyor yastqinin altina bıçak koy iqne ilikle esinin qiyisisi sürekli yanınızda bulunsun insaAllah bisey olmaz ben ilk qebelqmde kaynanamla kaliyrdm bunları yaptık hiç kötü durum yasamadm coqu zaman tek kaldım. Birde şöyle bisey war bulabilirseniz eqer hz. Süleymanın mührü war kolye şeklinde eşim bana aldı çok faydasını qordüm qebeliqim boyunca çok şükür bi kötü rüya qörmedim onceleri neler neler qorurdum anlatmam. Bu dedqim şey buyuden muskadan cinden kötü rüyadan uzak tutuyo. Hz. Süleymanın hayatını biliyosunzdr qecmiste cinleri yonetiyordu. Bulabilirseniz almanızı çok tavsiye ederim 🌸
Tamam bulmaya calisicam sagolun ALLAH razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen takma kafana canim korkutma kendini korkutursan öyle daha çok kötü ruya görürsün benim annem derki kötü bir ruya gordugun zaman aç suyu suya anlat o suyla birlikte akar gider için rahat olur derdi sen dua oku bolca felak nas ayetel kursi özellikle günlük 7 tane oku fayda gorceksin
Sağol canım ALLAH razı olsun

Canım herkesin dediğini kafana takma sen daha 40 lısın bol bol dua et kuran koy yastığının altına bebeğimde yatağına koy.
Tamam canım yapicam çok teşekkür ederim

Canim gene senin gördüğün rüya en hafif i ben neler neler gördüm önceki gebeliklerimde anlatsam daha beter olur yani kafayı yiyecek duruma gelmistim gelelim konuya 40 in çıkana kadar böyle rüyalar gormen normal kirklisin çünkü lohusasin kendini korkutma muska falan varsa üzerine tak dua biliyosan özellikle ayetel kursi günlük oku eşinin bir kıyafeti varsa hırka yelek tarzı bişey onu üzerinden çıkartma geccek insallah bu günler de sen sakin ol kendini korkutma cani

Canim gene senin gördüğün rüya en hafif i ben neler neler gördüm önceki gebeliklerimde anlatsam daha beter olur yani kafayı yiyecek duruma gelmistim gelelim konuya 40 in çıkana kadar böyle rüyalar gormen normal kirklisin çünkü lohusasin kendini korkutma muska falan varsa üzerine tak dua biliyosan özellikle ayetel kursi günlük oku eşinin bir kıyafeti varsa hırka yelek tarzı bişey onu üzerinden çıkartma geccek insallah bu günler de sen sakin ol kendini korkutma cani
Canim gene senin gördüğün rüya en hafif i ben neler neler gördüm önceki gebeliklerimde anlatsam daha beter olur yani kafayı yiyecek duruma gelmistim gelelim konuya 40 in çıkana kadar böyle rüyalar gormen normal kirklisin çünkü lohusasin kendini korkutma muska falan varsa üzerine tak dua biliyosan özellikle ayetel kursi günlük oku eşinin bir kıyafeti varsa hırka yelek tarzı bişey onu üzerinden çıkartma geccek insallah bu günler de sen sakin ol kendini korkutma canim
Daha mı kötülerini gördün ya ne biliyim yokicinde sabunda olursa taşla beraber sonu ölümmüş 5 gün sonra vok korktum hala etkisindeyim diyaneti arayip hocalara bile sordum derece

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.