40 haftalik oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna asil tarafından oluşturulan 40 haftalik oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,748 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40 haftalik oldum
Konbuyu başlatan Aleyna asil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merviiii

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bırsey Olmaz Allah in izniyle ınsallah canım korona olacam diye bebegide kendini de riske atma acilde nts cektır en azından kalb atısına bakarlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Var kadın doğum acil ama hic belirtim yokken muane ederlermiki?
Ederler canım ihmal etme git bi görün son zamanlarda herşey olabiliyor ihmale gelmez. Benim ikinci oğlumda bebeğin kalbi durmak üzereymiş neredeyse nst sayesinde ortaya çıktı 2 3 gün hastanede yattım serum ilaç vs bebek normale döndü eve geldim akşamına suyum geldi doğuma gittim. Belirtin olmasına gerek yok polikliniğe randevu bulamadım kontrol için geldim de

Aleyna asil

Kayıtlı Üye
rank
Ederler canım ihmal etme git bi görün son zamanlarda herşey olabiliyor ihmale gelmez. Benim ikinci oğlumda bebeğin kalbi durmak üzereymiş neredeyse nst sayesinde ortaya çıktı 2 3 gün hastanede yattım serum ilaç vs bebek normale döndü eve geldim akşamına suyum geldi doğuma gittim. Belirtin olmasına gerek yok polikliniğe randevu bulamadım kontrol için geldim de
Kesinlikle gidicem esim gelsin çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.