40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan 40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,795 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşe eyy

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Kızımda 38 haftada kontrole gittim sancim falan yoktu sabah kanamam olmustu gittigimde 9 cm aciklik vardi bir bucuk saat sonra dogum yaptim yanima da hicbise almamistim Allah tan kayin validem vardi esim isten eve ordan eşyaları alip gelene kadar bnm dogum gerçekleşmişti insallah bu da oyle olur bu sefer oglum olacak Allah in izniyle inşallah

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bana da Pazartesi gunu yatis verdi seninki 40 hafta olmus benimkide 41 haftayi gecti sali gunu inşaAllah doğum yaptım diye bende haber veririm
Hadi hayırlısı allah yardımcın olsun doktor beklemek istemiyor canım kilo alıyor aksi bir durum olur flan riske girmek istemiyor bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımda 38 haftada kontrole gittim sancim falan yoktu sabah kanamam olmustu gittigimde 9 cm aciklik vardi bir bucuk saat sonra dogum yaptim yanima da hicbise almamistim Allah tan kayin validem vardi esim isten eve ordan eşyaları alip gelene kadar bnm dogum gerçekleşmişti insallah bu da oyle olur bu sefer oglum olacak Allah in izniyle inşallah
Maşallah ben razıyım hazırlıksız gitmeye flan ama gelmiyor işte bekledikçe stres oluyor insan açılmada olmayınca uzun sürüyor dogum ilk benegimdede 2 cm acıklık vardı suni sancıyla 12 saat sonra doğurabildim

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı allah yardımcın olsun doktor beklemek istemiyor canım kilo alıyor aksi bir durum olur flan riske girmek istemiyor bence

Maşallah ben razıyım hazırlıksız gitmeye flan ama gelmiyor işte bekledikçe stres oluyor insan açılmada olmayınca uzun sürüyor dogum ilk benegimdede 2 cm acıklık vardı suni sancıyla 12 saat sonra doğurabildim
Rabbim tek sancida kurtarsın sagsalim kucagina almayi nasip etsin yengemde oyleydi merdiven inp cikti ilik dus hep yürüyüş dogumu kolaylasti sende yap istersen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnş sancın gelir seninde yine suni sancıya gerek kalmaz 😊 allah hepimizi bir avazda kurtarsın inş şimdiden ugrastırıyor bu bebişler bizi yandık 🥰
Amin canım inşallah 🙏 asıl doğduktan sonra başlıyorlar valla bunlar en iyi günlerimiz 😂

Ne güzel canım ya bu doğumunda öyle olur inşallah 🙏

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🙏 asıl doğduktan sonra başlıyorlar valla bunlar en iyi günlerimiz 😂
Evet orası ayrı 😂😂😂 tasımakta zor geliyor sıcaklar mahfediyor her yerimiz şişti ödem bir yandan davul gibi olduk 😬

Rabbim tek sancida kurtarsın sagsalim kucagina almayi nasip etsin yengemde oyleydi merdiven inp cikti ilik dus hep yürüyüş dogumu kolaylasti sende yap istersen
Sagol canım amin cümlemizi inşallah 🤲 kosturmaya devam salıya kadar geldi geldi gelmedi zorla getircekler artık

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet orası ayrı 😂😂😂 tasımakta zor geliyor sıcaklar mahfediyor her yerimiz şişti ödem bir yandan davul gibi olduk 😬

Sagol canım amin cümlemizi inşallah 🤲 kosturmaya devam salıya kadar geldi geldi gelmedi zorla getircekler artık
Aynen canım ya sıcaklar bi yandan, şişlikler bi yandan yazın daha zormuş gebelik gerçekten 🤦‍♀️ öncekilerde bu zamanlarım hep kışa denk geliyordu şimdi anlıyorum ki daha rahat geçmiş ondan herhalde

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 40. Haftamıza girdik bizimki gelmek istemiyor tık yok 😊 salı günü suni sancıyla yatıs vercek doktor sizde durumlar nasıl 😊😊😊

Merhaba arkadaşlar 40. Haftamıza girdik bizimki gelmek istemiyor tık yok 😊 salı günü suni sancıyla yatıs vercek doktor sizde durumlar nasıl 😊😊😊
- gelecek nesile ne demek istersiniz ?
- gelmesinler ... DNnznzjz
Bence bebek de gelmek istemiyor .

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
He valla yaa gelmedi gtti 😀😀 admz ckti tembele inmez artk sekize 😀😀
Ne yapsak olmuyor gelmiyor bir amuda kalkmadıgımız kaldı 😂😂😂

Suni sancidan hıc korkma canım bende sunı sancıyla dogum yaptım normal sancidan farkı yokmus cok korkuyordum korktugum gibi olmadı
İlkinde de aldım ya canım basıma gelcekleri bildiğim için korkuyorum biraz 😂😂😂 dogurunca hiç birsey kalmıyor ama hemen ayaklanmıstım ertesi gün işime gücüme bakmıstım şükür😊

- gelecek nesile ne demek istersiniz ?
- gelmesinler ... DNnznzjz
Bence bebek de gelmek istemiyor .
Vallahi ya nasıl ugrastırıyorlar şimdiden bizi😊 ufacık yerde iki büklüm bizide yoruyorlar boşa kendilerinide😂😂😂

Aynen canım ya sıcaklar bi yandan, şişlikler bi yandan yazın daha zormuş gebelik gerçekten 🤦‍♀️ öncekilerde bu zamanlarım hep kışa denk geliyordu şimdi anlıyorum ki daha rahat geçmiş ondan herhalde
Hayırlısıyla atlatalım inşallah sonuna geldik dayancaz biraz daha 😊

Tüm sayfalar yüklendi.