40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan 40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,797 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 40. haftamıza girdik bebişimizin gelcegi yok 😊
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşe eyy

Tuğbaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 40. Haftamıza girdik bizimki gelmek istemiyor tık yok 😊 salı günü suni sancıyla yatıs vercek doktor sizde durumlar nasıl 😊😊😊
Bende ayniyim carsamba son randevu gunum 40+3 gun olcam o gun sanirim yatis verrler ve suni sanciyla ilk kez tanismis olurum kizim bu kadar gec gelmemisti ama oglum gelmek istemiyo nedense 😂 nefesim tikaniyo geceleri carpinti tutuyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suni sancidan hıc korkma canım bende sunı sancıyla dogum yaptım normal sancidan farkı yokmus cok korkuyordum korktugum gibi olmadı
Suni sanciyi size fitil olarakmi yoksa serum olrakmi verdiler ilk hamileligimde suni vermeden olmustu merak ediyorm allah anali babali buyutsn insallah

Son düzenleme:

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızımda 38 haftada kontrole gittim sancim falan yoktu sabah kanamam olmustu gittigimde 9 cm aciklik vardi bir bucuk saat sonra dogum yaptim yanima da hicbise almamistim Allah tan kayin validem vardi esim isten eve ordan eşyaları alip gelene kadar bnm dogum gerçekleşmişti insallah bu da oyle olur bu sefer oglum olacak Allah in izniyle inşallah
Anan seni kadir gecesinde mi doğurmuş, bu nasıl güzel doğum hikayesi. İlk dogumuzn muydu peki?

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayniyim carsamba son randevu gunum 40+3 gun olcam o gun sanirim yatis verrler ve suni sanciyla ilk kez tanismis olurum kizim bu kadar gec gelmemisti ama oglum gelmek istemiyo nedense 😂 nefesim tikaniyo geceleri carpinti tutuyo

Suni sanciyi size fitil olarakmi yoksa serum olrakmi verdiler ilk hamileligimde suni vermeden olmustu merak ediyorm allah anali babali buyutsn insallah
Bana serum olarak vermislerdi ilk dogumumda

Dişimizi sıkıcaz artık 😬😬😬inatçı bizim bu bebişler kucagına alınca insan unutuyor tüm acılarını çektiklerini dünyadan bir haber masum masum bakıyorlar ya insana o herseye bedel 🥰🥰🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benimki sezeryan olmasına ragmen gelmedi doktor aşagıdan baktı senin açılan yok dedi eve git dedi yok gitmem sezeryan zaten dedim hiçte açılma olmasın dedim 40 haftalık aldılar

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Anan seni kadir gecesinde mi doğurmuş, bu nasıl güzel doğum hikayesi. İlk dogumuzn muydu peki?
Evet canm ilk doğumumdu çok korkuyordum ama çok şükür doğumum rahattı Rabbim herkese öyle doğum nasip etsin yürüyüşün çok etkisi var tabi

Amin canım inşallah 🙏 asıl doğduktan sonra başlıyorlar valla bunlar en iyi günlerimiz 😂

Ne güzel canım ya bu doğumunda öyle olur inşallah 🙏
Insallah canm

Amin canım inşallah 🙏 asıl doğduktan sonra başlıyorlar valla bunlar en iyi günlerimiz 😂

Ne güzel canım ya bu doğumunda öyle olur inşallah 🙏
Insallah canm
Evet orası ayrı 😂😂😂 tasımakta zor geliyor sıcaklar mahfediyor her yerimiz şişti ödem bir yandan davul gibi olduk 😬

Sagol canım amin cümlemizi inşallah 🤲 kosturmaya devam salıya kadar geldi geldi gelmedi zorla getircekler artık
Inşallah gelir suni Şancı zor 45 dk verdiler saatlerce olanı düşünemiyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Evet canm ilk doğumumdu çok korkuyordum ama çok şükür doğumum rahattı Rabbim herkese öyle doğum nasip etsin yürüyüşün çok etkisi var tabi

Insallah canm

Insallah canm

Inşallah gelir suni Şancı zor 45 dk verdiler saatlerce olanı düşünemiyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun
Amin cümlemizin inşallah 🤲 ilk doğum devletti mahfolmustum süre cok uzındu bakim özelde nasıl hızlı ilerletiyorlar mı 😬

Tüm sayfalar yüklendi.