5 ayin sonunda cinsiyetimizi ögrendik çok şukur

• Konbuyu başlatan Yunusun annesi😍🧿🥰
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yunusun annesi😍🧿🥰 tarafından oluşturulan 5 ayin sonunda cinsiyetimizi ögrendik çok şukur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,670 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 ayin sonunda cinsiyetimizi ögrendik çok şukur
Konbuyu başlatan Yunusun annesi😍🧿🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 19 haftalik olucam yarin bebegim daha yeni gösterdi cinsiyetini erkek dedi doktor bu gün 1 ay önce kontrolde göstermedi bu sefer de kafamiza vurur gibi gösterdi yavrum dedi göstermezssem bunlar beni birakmiycak dedi gösterdi çok şükür onu veren rabbime 🥰🧿😍
Benim 14 haftalıkken söylemişler di ama net degildi 14 sonra 2 doktor kıza benziyor demişti 17 haftada erkek dendi şimdi 4 taramayı bekliyorum inşallah net ögrencem umrım kızdır 😁 doktor erkek dedi

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 19 haftalik olucam yarin bebegim daha yeni gösterdi cinsiyetini erkek dedi doktor bu gün 1 ay önce kontrolde göstermedi bu sefer de kafamiza vurur gibi gösterdi yavrum dedi göstermezssem bunlar beni birakmiycak dedi gösterdi çok şükür onu veren rabbime 🥰🧿😍
Seninki de benimki gibi rahat desene biz 26. Hafta tam öğrendik 🤣🤣 hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin 😇

Tüm sayfalar yüklendi.