5 aylik bebekli Anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde DAWIT tarafından oluşturulan 5 aylik bebekli Anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,376 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 aylik bebekli Anneler
Konbuyu başlatan DAWIT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
5 aylik oldy geri gitmeye basladi kardeslerinin yanina geri geri gidip sat gibi aylanyor ama surunmek yok sasirdim

Zaten önce geri geri giderlermis 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya sabırsızlıkla bekliyorum o günleri 🤭🥰
Bekle canım az kalmış yakında oturmaya bile fırsat bulamicaksın bugün televizyonum önüne sehpayla barikat kurdum çekyatların arassına bütün süs eşyalarımı topladım.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok yakin mesafede oturyoruz gelmiyor eve az oncede buyuk ogluma aratyor rahatsizim bacaklarim sirtim agiryor anne masaj yaparmisin gelip diyor ne diyeyim tamam isim bitsin gelirim dedim oo zaman gostericem oglusumin hereketlerini
Bakalım ne tepki verecek😌

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Masallah allah nazardan korusun
Cnm 1 hafta var 5 aylik olucaz oyun halisina koyunca saat gibi kendi etrafinda donüyor yatirdigim zaman
Cnm 1 hafta var 5 aylik olucaz oyun halisina koyunca saat gibi kendi etrafinda donüyor yatirdigim zaman kendisini aşagi dogru kaydiriyor
Masallah senin daha hizli canim cok hereketli Allah nazardan korusun

Bekle canım az kalmış yakında oturmaya bile fırsat bulamicaksın bugün televizyonum önüne sehpayla barikat kurdum çekyatların arassına bütün süs eşyalarımı topladım.
Valla cok cabuk buyuyorlar abisi ablasi kacyorlar besik salla desem emekledigi zaman abisi ablasi evde durmaz😀😀

Canan_

Kayıtlı Üye
rank

Valla cok cabuk buyuyorlar abisi ablasi kacyorlar besik salla desem emekledigi zaman abisi ablasi evde durmaz😀😀
Kaçıyorlar canım benim kız 14 oğlan 10 yaşında bakın diyorum durmuyoki hep karıştırıyor deyip kaçıyorlar.

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Bütun bebisleri korusun cnm saglikla buyusun bacaksizlar

Tüm sayfalar yüklendi.