9 aylık bebeğim covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 9 aylık bebeğim covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,618 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 aylık bebeğim covid
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef kirki çıkmus oğlumda covid olmusdu benimde, şuan 3 aylik bı gece hastanede kaldık bayram arefesinde hemde ateşi 40 dayanmisdi inleye inleye bı hâl olmusdu küçücük ellerinden damar yolu açıp serum taktılar yavrumun aynen canım hepsi kiyamet alameti ve biz mmalesef kendimize gelemiyoruz rabbim yardimcimiz olsun sonumuz iyiye gitmiyoda
Allah bizi korumasa işimiz zor rabbim çok büyük hamdolsun

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimin testi pozitifti benimki negatif çıkmıştı sonra ben de covid olmuşum bikacgun sonra benimki de pozitif çıktı 9 aylık oğlum var ateşini dusuremiyorym iki gecedir gece gündüz ateş hep 38 napacagimi şaşırdım hastaneye de götürdüm test yaptırmayı sordum doktor yaptirsan pozitif çıksa bile çocuklara tedavi yok dedi suanki yazacağım antibiyotik ve ateş düşürücü yazacağım gene dedi bende yaptirmadim tedavisi olmadıktan sonra canı acimasin boşuna diye hastanede ateş 39 olmuştu iğne felan yaptılar ateş düştü dün gece aynı gene ateşlendi 38.5 felandi sabah 5 kadar uyumadım napacagim kızlar aranızda başına gelen var mı nasıl dusurebilirim ateşi ateş düşürücü de işe yaramıyor banyo felan yaptırıyorum yok şuan gene 37.9😔😔nolur dua edin kendimi felan geçtim cocugumdaki su illet hastalık bı gitsin çocuğumun yüzü gözü bı tuaf oldu ya🥺🥺
2 aylık bebemle yakalandım kızım 2 gün de toparlandı bebekler hmn atlatıyo diye bilim

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimin testi pozitifti benimki negatif çıkmıştı sonra ben de covid olmuşum bikacgun sonra benimki de pozitif çıktı 9 aylık oğlum var ateşini dusuremiyorym iki gecedir gece gündüz ateş hep 38 napacagimi şaşırdım hastaneye de götürdüm test yaptırmayı sordum doktor yaptirsan pozitif çıksa bile çocuklara tedavi yok dedi suanki yazacağım antibiyotik ve ateş düşürücü yazacağım gene dedi bende yaptirmadim tedavisi olmadıktan sonra canı acimasin boşuna diye hastanede ateş 39 olmuştu iğne felan yaptılar ateş düştü dün gece aynı gene ateşlendi 38.5 felandi sabah 5 kadar uyumadım napacagim kızlar aranızda başına gelen var mı nasıl dusurebilirim ateşi ateş düşürücü de işe yaramıyor banyo felan yaptırıyorum yok şuan gene 37.9😔😔nolur dua edin kendimi felan geçtim cocugumdaki su illet hastalık bı gitsin çocuğumun yüzü gözü bı tuaf oldu ya🥺🥺
Çok geçmiş olsun cnm rabbim şifa versin inşallah 🤲

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin İnşaAllah 🤲🙏

Canım çok geçmiş olsun benimdr kızım 7 aylık bizde korona olduk geçen hafta salı ateşi çıktı ne yaptıysam inmedi acile gittik düşürdüler ateşini diğer gün tekrar çıktı yine gittim bir şey yapmadı doktor. Şansıma kızın o gün kontrolü için randevu almıştım hemen doktoruna söyledim test istedi ve maalesef kovid çıktı 🥺4 gün hastanede yattık 2 gün boyunca süreli ateşi çıkıyordu kızımın ateş düşürücü yapıyorlardı 1 saat sonra tekrar çıkıyordu 4 gün uyumadım doktor antibiyotik başlattı çok şükür son 2 gün ateşi çıkmadı bizde cumartesi akşam taburcu olduk sana tavsiyem bol dua ve emziriyorsan bol bol emzirmek çünkü ne zaman ateşi çıksa emzirdim Bi nebze olsun ilaç gibi geliyordu kızıma rahatlıyordu mutlaka dene ve fazla olmayacak şekilde soğuk su ile koltuk altına alnına kompres yap,
Emmiyor canım mama içiyor ateşi çıkmıyor o gün gene hastaneye götürdüm canim gene ateş düşürücü yaptılar ateş düştü o günden sonra çok şükür bidaha ateş çıkmadı şuan iyi Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun valla 3 gün öldüm öldüm dirildim ya ne atesmis 38 den assa hiç inmiyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ateşe en iyi iğne geliyor rabbim şifalar versin inşallah korkmayın geçer Allah'ın izniyle içinizi ferah tutun
İğne yaptılar canim bidaha çıkmadı ateş inşallah bidaha da çıkmaz Rabbim bütün çocukları korusun gerçekten çok zor

Canım sana tavsiyem sakın sirkeli su yapma çocugun ateşliyken benim oglum da ateşlenmişdi bende sirkeli su yaptım sonra Dr götürdük sakın sirkeli su yapmayındadi büsever ataşini indiriyimderken ateşi içine vurur dedi bol ol ilık duş aldırın dedi dr
Onu bende duymuştum canım YouTube de bı doktor diyordu sirkeli su düşürmez tam tersi çıkarır doğru bilinen yanlışlar diye anlatıyordu hastaneye götürdum canım iğne yaptılar düştü bidaha çıkmadı inşallah bidaha da çıkmaz şuan antibiyotik kullanıyorum onu da zorla iciriyorum içmek istemiyor

2 aylık bebemle yakalandım kızım 2 gün de toparlandı bebekler hmn atlatıyo diye bilim
3 gün sürdü ateş canım şuan düzeldi şimdi Allah'tan ben bari kötü atlatmadim canım yoksa alihana da bakamazdim bende şuan sadece biraz boğaz ağrısı var bide koku ve tat yok

Çok geçmiş olsun cnm rabbim şifa versin inşallah 🤲
İnşallah canım🤲❤️

Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah🤲
İnşallah kuzum💕

Çok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin İnşaAllah 🤲🙏
Saol inşallah canım🤲❤️

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Emmiyor canım mama içiyor ateşi çıkmıyor o gün gene hastaneye götürdüm canim gene ateş düşürücü yaptılar ateş düştü o günden sonra çok şükür bidaha ateş çıkmadı şuan iyi Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun valla 3 gün öldüm öldüm dirildim ya ne atesmis 38 den assa hiç inmiyordu

İğne yaptılar canim bidaha çıkmadı ateş inşallah bidaha da çıkmaz Rabbim bütün çocukları korusun gerçekten çok zor

Onu bende duymuştum canım YouTube de bı doktor diyordu sirkeli su düşürmez tam tersi çıkarır doğru bilinen yanlışlar diye anlatıyordu hastaneye götürdum canım iğne yaptılar düştü bidaha çıkmadı inşallah bidaha da çıkmaz şuan antibiyotik kullanıyorum onu da zorla iciriyorum içmek istemiyor

3 gün sürdü ateş canım şuan düzeldi şimdi Allah'tan ben bari kötü atlatmadim canım yoksa alihana da bakamazdim bende şuan sadece biraz boğaz ağrısı var bide koku ve tat yok

İnşallah canım🤲❤️

İnşallah kuzum💕

Saol inşallah canım🤲❤️
Çok şükür kuzum rabbim bir daha hastalık vermesin inşallah 🤲🏻 bebeklerün hasta olması çok zor ve çok kötü 🥺🥺

Çok şükür kuzum rabbim bir daha hastalık vermesin inşallah 🤲🏻 bebeklerün hasta olması çok zor ve çok kötü 🥺🥺
Amin kuzum inşallah valla su hayattaki en zor şey evlat galiba canım Rabbim düşmanımı bile evladı ile imtihan etmesin 3 günde ömrümün yarısı gitti valla Allah'ım bütün hasta çocuklara şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum inşallah valla su hayattaki en zor şey evlat galiba canım Rabbim düşmanımı bile evladı ile imtihan etmesin 3 günde ömrümün yarısı gitti valla Allah'ım bütün hasta çocuklara şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏❣️
Amin kuzum amin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar