9 aylık bebeğim covid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 9 aylık bebeğim covid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,625 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 aylık bebeğim covid
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Emmiyor canım mama içiyor ateşi çıkmıyor o gün gene hastaneye götürdüm canim gene ateş düşürücü yaptılar ateş düştü o günden sonra çok şükür bidaha ateş çıkmadı şuan iyi Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun valla 3 gün öldüm öldüm dirildim ya ne atesmis 38 den assa hiç inmiyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İğne yaptılar canim bidaha çıkmadı ateş inşallah bidaha da çıkmaz Rabbim bütün çocukları korusun gerçekten çok zor

Onu bende duymuştum canım YouTube de bı doktor diyordu sirkeli su düşürmez tam tersi çıkarır doğru bilinen yanlışlar diye anlatıyordu hastaneye götürdum canım iğne yaptılar düştü bidaha çıkmadı inşallah bidaha da çıkmaz şuan antibiyotik kullanıyorum onu da zorla iciriyorum içmek istemiyor

3 gün sürdü ateş canım şuan düzeldi şimdi Allah'tan ben bari kötü atlatmadim canım yoksa alihana da bakamazdim bende şuan sadece biraz boğaz ağrısı var bide koku ve tat yok

İnşallah canım🤲❤️

İnşallah kuzum💕

Saol inşallah canım🤲❤️
Rica ederim canım

Tüm sayfalar yüklendi.