9 haftalik gebeyim karnımda pıt pıt bişeyler oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmacan tarafından oluşturulan 9 haftalik gebeyim karnımda pıt pıt bişeyler oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,638 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 haftalik gebeyim karnımda pıt pıt bişeyler oluyor
Konbuyu başlatan Fatmacan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Taze anne

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Yokya zayif deyilim 59 kilodayim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen ya

Aynen ya

He olabilir bilmiyom yeni olduğum icin

ilk gebelikmi seninki benimki ilkinde düşük yaptim onda hic bişey yoktu bunda çok deyişik şeyler oluyu
Bende ilkinde 9 haftalık doktor kız dedi 10 haftalikta kesin kız dediler o zaman doktora sormuştum dedim ben sanki tekme gibi birşey hareket ediyor gibi şeyler hissediyorum ama deyince herkez dalga geçiyor benle daha küçük bebek nasıl tekme atsın diye dedim olabilir mi banami öyle geliyor dedi bağırsak hareketi yada bebeğin hareketlerde olabilir zayıflar erkende hissedebiliyor kilolular geç hisseder diye sen zayıfsın olabilir şimdi hissettiği bilmediğim için demişti

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkinde 9 haftalık doktor kız dedi 10 haftalikta kesin kız dediler o zaman doktora sormuştum dedim ben sanki tekme gibi birşey hareket ediyor gibi şeyler hissediyorum ama deyince herkez dalga geçiyor benle daha küçük bebek nasıl tekme atsın diye dedim olabilir mi banami öyle geliyor dedi bağırsak hareketi yada bebeğin hareketlerde olabilir zayıflar erkende hissedebiliyor kilolular geç hisseder diye sen zayıfsın olabilir şimdi hissettiği bilmediğim için demişti
Aynen bende haftaya gidecem soracam doktorada kız bide 10 . Haftada cinsiyet belli oluyumu

Hadi hayirlisi olsun

Cnm sen ozaman kac kiloydun

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende haftaya gidecem soracam doktorada kız bide 10 . Haftada cinsiyet belli oluyumu

Hadi hayirlisi olsun

Cnm sen ozaman kac kiloydun
48 kiloydum kızımda hamileyken benim belli etti 9 haftalık doktor %80kiz dedi ama önde birşey var kordon mu değil mi değil ama kız dedi haftaya gel dedi 10 haftalık gittim yine sordum hadi hayırlı olsun kız istiyordun kız olacak dedi ama oğlumda 9 ay hiç belli etmedi kendini doktor diyordu namuslu belli et kendini doğunca supriz yapma bize🤣🤣

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bende 6 haftalık gebeyim o pıt pıt olayı bencede oluyor karnımın sol tarafından ve ben sürekli çok yorgun ve çok halsiz oluyorum

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
48 kiloydum kızımda hamileyken benim belli etti 9 haftalık doktor %80kiz dedi ama önde birşey var kordon mu değil mi değil ama kız dedi haftaya gel dedi 10 haftalık gittim yine sordum hadi hayırlı olsun kız istiyordun kız olacak dedi ama oğlumda 9 ay hiç belli etmedi kendini doktor diyordu namuslu belli et kendini doğunca supriz yapma bize🤣🤣
🤣🤣🤣🤣demekki kızlar daha cabuk belli oluyo ay cinsiyet farketmiyoda yinede kız olmasini istiyom inşallah nasip olur

Merhaba kızlar bende 6 haftalık gebeyim o pıt pıt olayı bencede oluyor karnımın sol tarafından ve ben sürekli çok yorgun ve çok halsiz oluyorum
Bende aynen hep uyuyasim var haftaya dokrora sòyliyecem bakalim

Reyhan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek orda değil bi kere o haftalarda bende de oluyo ama gaz hareketleri emin olun bebeğin ilk tekmesinden sonra farkı hissedeceksiniz bebek şuan solda ve çok küçük ama benim sağ taraflarımda kıpırdanma oluyo ben ilk hamileliğimde 51 kiloydum 20 haftalık olana kadar kilo almadım ama hissedilmiyo tekme çok farklı oluyo

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek orda değil bi kere o haftalarda bende de oluyo ama gaz hareketleri emin olun bebeğin ilk tekmesinden sonra farkı hissedeceksiniz bebek şuan solda ve çok küçük ama benim sağ taraflarımda kıpırdanma oluyo ben ilk hamileliğimde 51 kiloydum 20 haftalık olana kadar kilo almadım ama hissedilmiyo tekme çok farklı oluyo
Benimki ilk baştan beri sağ tarafta

Reyhan

Kayıtlı Üye
rank
Söylemek istediğim sağ sol değil doktor demişti bana bağırsak hareketleri diye incir kadar çocuğu hissedemezsin diye

Benimki şuan solda ama ben sağda kıpırdanma hissediyorum

Birde ilk hamilelikte daha geç hissedersin ben ilkinde 17 haftalıkken hissettim sonra 3 hafta bi daha kıpırdamadı

Fatmacan

Kayıtlı Üye
rank
Söylemek istediğim sağ sol değil doktor demişti bana bağırsak hareketleri diye incir kadar çocuğu hissedemezsin diye

Benimki şuan solda ama ben sağda kıpırdanma hissediyorum
Olabilir tabi bağirsak harektleride oluyo hayirlisi olsunda

Tüm sayfalar yüklendi.