Acaba Hamilemiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Acaba Hamilemiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,826 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba Hamilemiyim
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Perviz❤️Günay

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Caan inşallah cann çok saol Üreyimm.Allah o gözel üreyine göre versin
Amin canim cox sagol ureyim mende 6 aydi evliyem 20 yawim var Bakida yawayiram bebiwde 5 ayilgdir 🤲🏻👶🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Caan inşallah cann çok saol Üreyimm.Allah o gözel üreyine göre versin
Gunaycim hansi hekime gedesen inwallah getsen menr meslehet gormek istesen sene bi hekim deyim onun yanina get o qeder gozel o qeder savadli hekimdir ki men ora gedirem istesen deyerem sende ora get

Son düzenleme:
Y

Yader

Guest
Slm kızlar bnde bu ay ovülasyon testi ile güzel günlerimi degerlendirdim 8 gün geçti yumurtlama gününden sonra testte gözükmez die yapmadım henüz test. Allah izin verdiyse olmuştur die umud ediyorm 🥺 ama 2 aydır geçmeyen Bi kabızlıgım var bitki çayları veya ilaç içiyorum korkuyorm eger bebek varsa Bi sıkıntı olurmu sizce

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Canim get bu gunde al yoxla test 2 xet cixarsa 100 faiz ha

Amin canim cox sagol ureyim mende 6 aydi evliyem 20 yawim var Bakida yawayiram bebiwde 5 ayilgdir 🤲🏻👶🏻

Gunaycim hansi hekime gedesen inwallah getsen menr meslehet gormek istesen sene bi hekim deyim onun yanina get o qeder gozel o qeder savadli hekimdir ki men ora gedirem istesen deyerem sende ora get
İnşallah sag salim kucagına alırsın bebişi.Cinsiyeti ne?..Ya çook güzel olur deyersen İnşallah ora gederem mende

Evde var.Ama deyirem 3,4 gün keçsin birde yoxlayım onda yeqinki deqiq gösterer.
Canim get bu gunde al yoxla test 2 xet cixarsa 100 faiz hamilesenen

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
İnşallah sag salim kucagına alırsın bebişi.Cinsiyeti ne?..Ya çook güzel olur deyersen İnşallah ora gederem mende

Men 1 gunde 2 test edirdim😅 1 ci hamileliyim pozulmuwdu deye ikinci ucun vaxtimnan kecmeden test edirdim sora silik cixdj 1 gun gozledim tam duwdu😊

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Oglum olacag canim inwallah cox gozel hekimdi Baku Medikal Plaza Mehman Hemizeyev Genclikde iwleyir inan o qeder gozel hekimdir inanilmaz 12 heftemde mene dedi cinsiyyetini 6 hafdesinde urey doyuntusunu ewitdim cox gozel mualice edir cox yaxwidir istesen ora get amma dovlet deyilde ozel kilinikadir men kovitde oldum onun dediyi mualiceleri etdim 6 istem yazdi 2 vitamin coxx wukur 20 hefdelik hamileyem ne uwagimda nede ozumde bi prablem yoxdur dedi wukurler olsun rebime doguwda da inwallah ozu iwtirak etsin isteyecem 🤲🏻en yaxinima bele o hekimi meslehet gorurem yenede oz iwin canim

Ayy bende yapayımmı acabaa.Ayyy duramıycam bende yapayım
Yoxla ne cixsa xeber et

Ayy bende yapayımmı acabaa.Ayyy duramıycam bende yapayım
Yoxla ne cixsa xeber et
Men 1 gunde 2 test edirdim😅 1 ci hamileliyim pozulmuwdu deye ikinci ucun vaxtimnan kecmeden test edirdim sora silik cixdj 1 gun gozledim tam duwdu😊
Men vaxdima 7 gun qalmiw oyrendim ki uwagim var vaxdimdab krcmemiw oyrenmiwdim 😂😂

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Oglum olacag canim inwallah cox gozel hekimdi Baku Medikal Plaza Mehman Hemizeyev Genclikde iwleyir inan o qeder gozel hekimdir inanilmaz 12 heftemde mene dedi cinsiyyetini 6 hafdesinde urey doyuntusunu ewitdim cox gozel mualice edir cox yaxwidir istesen ora get amma dovlet deyilde ozel kilinikadir men kovitde oldum onun dediyi mualiceleri etdim 6 istem yazdi 2 vitamin coxx wukur 20 hefdelik hamileyem ne uwagimda nede ozumde bi prablem yoxdur dedi wukurler olsun rebime doguwda da inwallah ozu iwtirak etsin isteyecem 🤲🏻en yaxinima bele o hekimi meslehet gorurem yenede oz iwin canim

Yoxla ne cixsa xeber et

Yoxla ne cixsa xeber et

Men vaxdima 7 gun qalmiw oyrendim ki uwagim var vaxdimdab krcmemiw oyrenmiwdim 😂😂
Hamileyimmmm🥰Seher durdum yene yoxladım Tündleşibb

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar