Acaba Hamilemiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Acaba Hamilemiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,785 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acaba Hamilemiyim
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Perviz❤️Günay

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Tebeikler canim sag salmat al qucagina inwallah esas odur temeli qoyuldu cox wukur
Resim atabilirmisin ikinci çizgi hemen silik çıktıysa bebiş var aradan zaman geçtiyse pek sağlıklı sonuç olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bitki çayları ilk üç ay icmemen lazım sonrasında da her çay icilmiyo tabiki ilaçlarda gebelikte kullanılabilir ilaçlar mi aksi halde tehlikeli
Dün doktora gitdim var dediler kontrol etdiler.3haftalıksın dediler ..İlaç falan yazdılar

Rusiyada en prafisanal hekimlerdi atdan yoxlayir vallah seni qorxitublar deye men eseb oldim lap sen ozun oznu qoru uwaga hecne olmaz menim qardasmi yoldawida Azerbaycanda hamiledi 5 aydadi onada teze olanda deyibler niye qoydun deye amma nolurki😀 yeni onu sene deyen bilmir deye deyir hec narahat olma birde caliw uwagin 3 ayi olmamiw cox adamada hamile.oldignu deme birde aglina hele seyler salib heyecan yawama bebeye ziyan olmasjn
Heee vallah çook qorxdumee çok fikir eledimm.sonra hekimin özüyle danışdım dedii biz bilmirik neynirik sen baş qoşma deyilenlere sen bizi dinle biz ne deyirik ona inan.heçne olmayacak Allahın izniyle

Rusiyada en prafisanal hekimlerdi atdan yoxlayir vallah seni qorxitublar deye men eseb oldim lap sen ozun oznu qoru uwaga hecne olmaz menim qardasmi yoldawida Azerbaycanda hamiledi 5 aydadi onada teze olanda deyibler niye qoydun deye amma nolurki😀 yeni onu sene deyen bilmir deye deyir hec narahat olma birde caliw uwagin 3 ayi olmamiw cox adamada hamile.oldignu deme birde aglina hele seyler salib heyecan yawama bebeye ziyan olmasjn
Heee vallah çook qorxdumee çok fikir eledimm.sonra hekimin özüyle danışdım dedii biz bilmirik neynirik sen baş qoşma deyilenlere sen bizi dinle biz ne deyirik ona inan.heçne olmayacak Allahın izniyle
Tebeikler canim sag salmat al qucagina inwallah esas odur temeli qoyuldu cox wukur
caann çook saol canım benim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Dün doktora gitdim var dediler kontrol etdiler.3haftalıksın dediler ..İlaç falan yazdılar

caann çook saol canım benim
Çok sevindim Allahım tamamina erdirsin ilaçlarını ihmal etme bol bol yoğurt peynir süt yumurta mutlaka günlük tuket hayırlı olsun tekrar

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Bence bi tane daha test yap canım ben toplam 3 tane test yapmıştım emin olmak için sonra kan tahlili verdim
Dün gitdim doktora .Var 3haftalık dediler Mayalanma geç olmuş ama Normalmiş böyle olması dediler

Çok sevindim Allahım tamamina erdirsin ilaçlarını ihmal etme bol bol yoğurt peynir süt yumurta mutlaka günlük tuket hayırlı olsun tekrar
İlaç kullanmam biraz erken diye düşünüyorum.Ama yinedee İhmal etmiycem..Tamam Canım Yogurt falan yiyorum canım benim doktorda öyle dedi

İlaç kullanmam biraz erken diye düşünüyorum.Ama yinedee İhmal etmiycem..Tamam Canım Yogurt falan yiyorum canım benim doktorda öyle dedi
Yaa hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla dogurmayi nasip etsin😊
caaann Çok Teşekkür ederim Canım benim😍🥰inşallah Allahın izniylee bu 3haftalıgı sag salim atlatsak güzel olurdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar