Sorum var Acil cevap lütfen

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Acil cevap lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,798 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap lütfen
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah o mama yüzünden neler çektim ben neler verme Allah verme dedi çocukta krize giriyordu çok nefesi kesildi gizli gizli veriyordum stresten sütüm gelmiyordu hala da yetmiyo orasida ayrı bişey neyse çok çektirdi bana en kötüsüde ne biliyo musun canım aynı şeyi kendi yaşamış eşim bebekken sütü yetmemiş başına geldiği halde bana mama verme verme deyip azarladı beni lohusa halimle annemin yanında azarladı hiç unutmucam bunları doktor ver dedi deyince sustu şimdi ağladığı zaman mamasını yap diyo ne denir böyle birine sen söyle
Allahım yaaa mama verende noluyoki benim sütün olmadı hiç ilk çocuğum mamayla büyüdü noldu hiç bir sıkıntı yok çok şükür ya her şeyede karışmayı verin nolurki 🤦😏😒

A

Adsız anne adayı

Guest
Allah'ım ya snki amma verince ne oluyorsa anlamıyorum 🤦🏻‍♀️çocuk açlıktan bayılsın mı yazık yavruma ya öyle bir babaannesi var. O değilde o kadın sana bağırırken annen ses etmedi mi benim annem ortalığı ayağa kaldırırfı valla 😂😂
Annem memleketten geldi ses etme boşver dedim hep yoksa olay buyurdu annem hadi bize gidek dedi bende yatistirdim

A

Adsız anne adayı

Guest
Allahım yaaa mama verende noluyoki benim sütün olmadı hiç ilk çocuğum mamayla büyüdü noldu hiç bir sıkıntı yok çok şükür ya her şeyede karışmayı verin nolurki 🤦😏😒
Gorumcek çocuklarını mama ile büyütmüş neymiş sağlıklı degillermis buda öyle olurmuş ondan verme demiş güya her mama ile büyüyen sorunlu mu oluyo anlamadım ben onun gibi her aciktik anne dediklerinde ellerine çikolata sürüp vermicem Allah'ın izniyle cips vermicem Allah'ın izniyle sağlıksız kendi besliyo uğraşmamak için eee bu çocuklar mama ile büyüdü ondan hep hastalar diyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dokdor söyleyince ikna olması iyi ona rağmen verdirmeyenler var canım ver sen boşver kimseyi sallama sen annesin en iyisini sen bilirsin kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂😂😂😂👍👏

😂😂😂😂😂👍👏

😂😂😂👍👏
🤭😂

Annem memleketten geldi ses etme boşver dedim hep yoksa olay buyurdu annem hadi bize gidek dedi bende yatistirdim
Anladım kuzum keşke boşver demeseydin şimdi daha çok üstüne gelir annesi zaten laf etmiyor ve diye

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Gorumcek çocuklarını mama ile büyütmüş neymiş sağlıklı degillermis buda öyle olurmuş ondan verme demiş güya her mama ile büyüyen sorunlu mu oluyo anlamadım ben onun gibi her aciktik anne dediklerinde ellerine çikolata sürüp vermicem Allah'ın izniyle cips vermicem Allah'ın izniyle sağlıksız kendi besliyo uğraşmamak için eee bu çocuklar mama ile büyüdü ondan hep hastalar diyo
Yaa onun mamayla hiç bir alaksl yok salıksız olmaların anne sütüylüde beslenen çocuklarda da bazen sorun oluyo anne sütü faydalı ama olmayandan sonra napasın çocuğu açmı bıracaksın 🤦ya kuzum doktor ne dediyse o boş verek gitsin bir kulamızdan alıb obüründen clksın konuşub konuşub susacaklar çocuk benim kendim bilirim nasıl bakacağımı vaktinde onlar kendi çocuklarına baktıkları zaman birisi bişiy dedikleri zaman yapıyolardımı hayır 😏

A

Adsız anne adayı

Guest
🤭😂

Anladım kuzum keşke boşver demeseydin şimdi daha çok üstüne gelir annesi zaten laf etmiyor ve diye
Onun seviyesine benim annem düşmesin canım herkes kalitesi gibi konuşur tartışır kendi ayıbı ne diyim canım Allah nasip etsin de bu memleketten bı an evvel gideyim Allah eşime kadro nasip etsin gitmeyi düşünüyoruz

A

Adsız anne adayı

Guest
Yaa onun mamayla hiç bir alaksl yok salıksız olmaların anne sütüylüde beslenen çocuklarda da bazen sorun oluyo anne sütü faydalı ama olmayandan sonra napasın çocuğu açmı bıracaksın 🤦ya kuzum doktor ne dediyse o boş verek gitsin bir kulamızdan alıb obüründen clksın konuşub konuşub susacaklar çocuk benim kendim bilirim nasıl bakacağımı vaktinde onlar kendi çocuklarına baktıkları zaman birisi bişiy dedikleri zaman yapıyolardımı hayır 😏
Çok haklısın valla canım dilleri çok işte herşeye naneler bildikleri içinde değil maksat huzursuzluk olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Onun seviyesine benim annem düşmesin canım herkes kalitesi gibi konuşur tartışır kendi ayıbı ne diyim canım Allah nasip etsin de bu memleketten bı an evvel gideyim Allah eşime kadro nasip etsin gitmeyi düşünüyoruz
Annen onun seviyesine düşsün demedim balım tabiki düşmesin ama sadece demek istediğim arkanda durmasına izin verseydin o zaman sana şuan yaptığı şeyleri de yapamazdı demek istedim yanlış anlaışmak istemem. Amin canım 🤲🏻 inşallah hayırlısı ile rabbim nasşp etsin 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
A

Adsız anne adayı

Guest
Annen onun seviyesine düşsün demedim balım tabiki düşmesin ama sadece demek istediğim arkanda durmasına izin verseydin o zaman sana şuan yaptığı şeyleri de yapamazdı demek istedim yanlış anlaışmak istemem. Amin canım 🤲🏻 inşallah hayırlısı ile rabbim nasşp etsin 🤲🏻
Estağfurullah canım yanlış anlamadım bişi deseydi kaynana cirkinlesirdi ondan ben susturdum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar