Acil down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xxhyalxx tarafından oluşturulan Acil down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,119 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil down sendromu
Konbuyu başlatan Xxhyalxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xxhyalxx

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Sakın sıvı aldırma canım Haseki eğitim araştırma hastanesi tıbbi genetik doktor u ile görüştüm göbekten sıvı almak düşüğe bebek ölümlerine neden oluyor dedi başka doktora da göster sonucunu moralini bozma sakin

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Sakın sıvı aldırma canım Haseki eğitim araştırma hastanesi tıbbi genetik doktor u ile görüştüm göbekten sıvı almak düşüğe bebek ölümlerine neden oluyor dedi başka doktora da göster sonucunu moralini bozma sakin
Evet duydum oyizden kabul etmedim ayrintilida bakti doktor kan sonucumda risk cikdi diye ole dedi yarin baska hastaneye gidicem ama neryee gidersen git ozelde gotsen on boyutluyuda girsen bu senin alnina yazilms dedi kafam karisdi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Evet duydum oyizden kabul etmedim ayrintilida bakti doktor kan sonucumda risk cikdi diye ole dedi yarin baska hastaneye gidicem ama neryee gidersen git ozelde gotsen on boyutluyuda girsen bu senin alnina yazilms dedi kafam karisdi
Doktor da masallah yani 🙄 insan bi guzel konuşur sen genede göster bikac doktora kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
başka doktorada göster canım benim kuzenime de aynısını dediler hatta çocuğu aldır diye doğuma kadar hep dowm sendromlu diye Allah'a şükür sapasağlam doğdu sen içini rahat tut başka doktorlara göster sonucu

İnci ayana 21

Kayıtlı Üye
rank
Benimde başıma geldi emin konuşmadılar sıvıda aldırmadım ama melesef oğlum dawnswndromlu dünyaya geldi şükür yinede ikinci oğlumda sıvı aldırdım çok şükür ikinci oğlum sağlıklı normal şuan yine hamileyim bebeğim saglıklı diyorlar ama yinede korkumdan kanımı alıp amerikaya gönderip ordan bi sıkıntı olup olmadığını söylerler

Genç anne

Kayıtlı Üye
rank
Moralini bozma canm inanki cok yakin bi snradanda oyle soylediler yok neymis down sondromlu sonrada yasamaz anneye de zarar veriyo soyle boyle onami cok sukur dogdu bnden senden daha saglam masallah onlar soyluyo Rabbim dememiski daha

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Moralini bozma canm inanki cok yakin bi snradanda oyle soylediler yok neymis down sondromlu sonrada yasamaz anneye de zarar veriyo soyle boyle onami cok sukur dogdu bnden senden daha saglam masallah onlar soyluyo Rabbim dememiski daha
İnşallah cok tesekkr ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde başıma geldi emin konuşmadılar sıvıda aldırmadım ama melesef oğlum dawnswndromlu dünyaya geldi şükür yinede ikinci oğlumda sıvı aldırdım çok şükür ikinci oğlum sağlıklı normal şuan yine hamileyim bebeğim saglıklı diyorlar ama yinede korkumdan kanımı alıp amerikaya gönderip ordan bi sıkıntı olup olmadığını söylerler
Öylemi banada o kani dediler ama2.500gbi fiyat solediler ve dovn sendrmu ciksa bile aldirmam die dusunmeeim siviyida kanida

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3lü de sıkıntı çıktı down sendromlu dediler ayrıntılı da doktor bi risk saptamadı farklı iki doktor daha baktı onlarda risk görmedi sıvı aldırmadım bebeğim 20 günlük şu an şükür bi sıkıntı cıkmadı içini ferah tut cnm Allah’ın izniyle temiz çıkar taramaların bi gerçekliği yok zaten ve sakın sıkıntı stres yapma

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligimde 100de iki riski vardı çok korkmuştum amniyosentez yaptık çok şükür bir şey olmadı şimdi kızım iki yaşına girecek turp gibi maşallah ama ben down sendromu olsaydı bile doguracaktim

Tüm sayfalar yüklendi.