Sorum var Acil fikir verirmisiniz bana ne yapıcam bilemedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Acil fikir verirmisiniz bana ne yapıcam bilemedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,688 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil fikir verirmisiniz bana ne yapıcam bilemedim
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gebedediler
Sancılar baskı var demiştim kızlar belim agrıyor suan sırtım da agrıyor 8. Yazan yer aksam 5 yanlıs anlaşılmasın hatta arada kayıt edemediklerim de var

Ekli dosyalar

• 43EEF915-1D30-45D6-BEF7-AD4526EF841F.png
    43EEF915-1D30-45D6-BEF7-AD4526EF841F.png
    989.3 KB · Görüntüleme: 107
  • 948380CE-C542-4113-80D3-6AC304301B7D.png
    948380CE-C542-4113-80D3-6AC304301B7D.png
    992.7 KB · Görüntüleme: 114

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Sancılar baskı var demiştim kızlar belim agrıyor suan sırtım da agrıyor 8. Yazan yer aksam 5 yanlıs anlaşılmasın hatta arada kayıt edemediklerim de var
Bekleme bence hastaneye git benm kızımdada aynı olmuştu bi anca sancılarım sıklaştı normal doğumum başladı ama ilki sezeryan olunca acil sezeryanla almışlardı 34+5 haftalıktı daha hatta

Bekleme bence hastaneye git benm kızımdada aynı olmuştu bi anca sancılarım sıklaştı normal doğumum başladı ama ilki sezeryan olunca acil sezeryanla almışlardı 34+5 haftalıktı daha hatta
Ya korkuyorum evdekiler yalancı sancılar normaldır diyorlar kafam allak bullak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm kendini iyi hissetmiyorsan git görün doktora
Evdekiler normal diyor :(

Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İsdersen bu dokdora görün en doğrusu o sana söyler canım belki bir falan vurulur sancının gecmesi icin dokdora görüm sen hafdanda irelemiş

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank

Evdekilere bakma sen bende evdekilere uyup beklemiştim hastaneye gidince ebeler bile kızmıştı sen başkasını niye dinliyon senin ve bebeğinin sağlığı önemli diye korkutmak istemem ama erken tedbir almak önemli

Evdekilere bakma sen bende evdekilere uyup beklemiştim hastaneye gidince ebeler bile kızmıştı sen başkasını niye dinliyon senin ve bebeğinin sağlığı önemli diye korkutmak istemem ama erken tedbir almak önemli
Nstye bağlarlar daha net belli olur sancın ona göre doktor müdahale eder

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kendini iyi hissetmiyorsan git görün doktora
Sana ne dedi doktor 🙄

Bence bir doktora görün çünkü ne olur ne olmaz yani bence bu kadar olmaz yalancı sancı baya sık gibi duruyor seninki pek anlayamıyorum ama yani bence görün riske atma hem için rahat eder. Millete pek bakma herkesin durumu farklı sen doktoru dinle belki açılman var belki sancı başladı doğum yakın bence git

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah bişey yoktur :(
Yoktur inşallah ama git bir görün şimdi biz ne desek boş olur yada evdekiler ne dese boş çünkü bu işin uzmanı var ve onun cihazları var baksın hem için rahatlar hem bir sorun olacaksa olmasını engeller yani emin ellerde olmak en iyisidir 🤗🤗 inşallah vaktinde sağlıkla kucağına alırsın 🤗🥰🤲

Sana ne dedi doktor 🙄

Bence bir doktora görün çünkü ne olur ne olmaz yani bence bu kadar olmaz yalancı sancı baya sık gibi duruyor seninki pek anlayamıyorum ama yani bence görün riske atma hem için rahat eder. Millete pek bakma herkesin durumu farklı sen doktoru dinle belki açılman var belki sancı başladı doğum yakın bence git
Allah korusun ya daha erken :(

Yoktur inşallah ama git bir görün şimdi biz ne desek boş olur yada evdekiler ne dese boş çünkü bu işin uzmanı var ve onun cihazları var baksın hem için rahatlar hem bir sorun olacaksa olmasını engeller yani emin ellerde olmak en iyisidir 🤗🤗 inşallah vaktinde sağlıkla kucağına alırsın 🤗🥰🤲
Amiiin canım insallah allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar