Sorum var Acil fikir verirmisiniz bana ne yapıcam bilemedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Acil fikir verirmisiniz bana ne yapıcam bilemedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,714 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil fikir verirmisiniz bana ne yapıcam bilemedim
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gebedediler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayır canım gitmedim götürmüyorlar kendimde gidemiyorum normal o agrılar randevunu bekle baska dr muayene etmesin falan filan cıldırıcam 7 temmuzdu randevum dr ameliyat varmış 4 Temmuz pazartesiye aldılar 3 gün ama
Rabbim hepsini bildiği gibi yapsın inşallah 🤲🏻. Şuan nasılsın sancım hala var mı canım

Rabbim hepsini bildiği gibi yapsın inşallah 🤲🏻. Şuan nasılsın sancım hala var mı canım
Ya aslında kötü niyetleri olacaklarını düşünmüyorum son ayım normal görmeleri benim tuhafıma gdidiyro aynı canım artık Ağrı’dan duramıyorum ne agrısı bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek hareket ettiği için iyimiş öyle diyorlar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya aslında kötü niyetleri olacaklarını düşünmüyorum son ayım normal görmeleri benim tuhafıma gdidiyro aynı canım artık Ağrı’dan duramıyorum ne agrısı bilmiyorum
Aslında son ayda görülen ağrıları normal karşılamamaları lazım canım çünkü bebek tetikte her an ne yapacağını ne doktor ne biz kestiremeyiz ve cidden hafife alınacak bir şey değil ağrım var hala diyorsun tamam niyetleri kötü depil ama sende bir ana kuzususunn hiç mi eline yüzüne bakıp bu kız kötü götürelim demiyorlar🤦🏻‍♀️ yazık günah ağrı çekiyorsun birde .

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek hareket ettiği için iyimiş öyle diyorlar
Allah yardımcın olsun canım

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım gitmedim götürmüyorlar kendimde gidemiyorum normal o agrılar randevunu bekle baska dr muayene etmesin falan filan cıldırıcam 7 temmuzdu randevum dr ameliyat varmış 4 Temmuz pazartesiye aldılar 3 gün ama
Tamm canm da haftan biraz erken ama hala 36ıncı haftadan sonra olmuş olsa ağrıların doğum yaklaştı dersin 34,35 haftada ciğer gelişimi tamamlanmamış oluyo ki benm bebeğimde bu yüzden kuvezde yatmıştı inşallah doğum sancıların değildir dinlenmeye çalış valla dahada devam ederse sancın doğuruyom diye kaldır ayağa herkesi ozmn mecbur götürürler

Tüm sayfalar yüklendi.