Sorum var Acıl fikir almam gerek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Acıl fikir almam gerek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,209 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acıl fikir almam gerek
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi anneler ben 39+1 haftalık hamileyim doktor 1 hafta içinde sancım acilmam olmassa suni sancıyla denicek ve ya sezeryana alicak benim evde acilmam olması için ve ya şancımın gelmesi için ne yapmam gerekiyor yani artık doğurmak istiyorum sizce erken mi daha bana fikir öneri yapar mısınız kafama çok takıldı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi anneler ben 39+1 haftalık hamileyim doktor 1 hafta içinde sancım acilmam olmassa suni sancıyla denicek ve ya sezeryana alicak benim evde acilmam olması için ve ya şancımın gelmesi için ne yapmam gerekiyor yani artık doğurmak istiyorum sizce erken mi daha bana fikir öneri yapar mısınız kafama çok takıldı
Erken değil kuzum squat yapabilirsin bol bol , yere çömelerek yerleri sibeilirsin merdiven inip çıkabilirsin hurma ye oda yardımcı olur duşa girip 15 dkak filan sıcak su ile belini yıksyabşlirsin açılmanı hızlandırır. Bol bol yürü birde kuzum. Rabbim bir avazda kurtrasın inşallah 🤲🏻

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Erken değil kuzum squat yapabilirsin bol bol , yere çömelerek yerleri sibeilirsin merdiven inip çıkabilirsin hurma ye oda yardımcı olur duşa girip 15 dkak filan sıcak su ile belini yıksyabşlirsin açılmanı hızlandırır. Bol bol yürü birde kuzum. Rabbim bir avazda kurtrasın inşallah 🤲🏻
İnşallah kuzum dediklerini yapayım şimdi bi deniyim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bol bol yürüyüş yap kuzum merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket ve 42. Haftaya kadar doğum yapmayan var günün geçmeden doktoru dinleyipte kendini sezeryana veya suni sancıya verme elinden geldiğince normal olmasını sağla

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol yürüyüş yap kuzum merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket ve 42. Haftaya kadar doğum yapmayan var günün geçmeden doktoru dinleyipte kendini sezeryana veya suni sancıya verme elinden geldiğince normal olmasını sağla
Evet cnm bende normal istiyorum ama bakalm nasıl olacak

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yürüyüşleri artır yokuş çık aşağı baskı yapıyor öyle inş kendi sancın la normal doğum yaparsın kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.